Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet Effect problem???

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

Καλημέρα στην ομάδα. Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τα effect "slip backspin" και "long brake" μετά την τελευταία αναβάθμιση? Αντιμετώπισα ένα πολύ περίεργο πρόβλημα και το Σάββατο και την Κυριακή με τα δύο συγκεκριμένα εφφε και νόμισα ότι θα χω κάνει Εγώ Κάτι με το mapper αλλά τελικά είναι θέμα του προγράμματος γιατί μου το κάνει και με το ποντίκι. Είναι δύσκολο να το εξηγήσω γι'αυτό θα δοκιμάσω να ανεβάσω βιντεάκι σχετικό. Έτσι περιληπτικά Όταν είναι και τα δύο κανάλια ανοικτά στον αέρα και παίζουν μαζί Όταν ενεργοποιηθεί κάποιο από αυτά τα δύο εφφε στο ένα κανάλι σταματάει να ακούγεται το άλλο και πρέπει να απενεργοποιήθει το εφφε για να ξαναβγεί στον αέρα. Δεν το κάνει πάντα αλλα τις περισσότερες φορές. Και πάντα στο ένα ντεκ, Όχι το ίδιο ομως
 

Posté Mon 12 Jun 17 @ 9:07 am
https://www.youtube.com/watch?v=THsvpAFZGAg&feature=youtu.be

Παραθετω και το video αν και το long break αρνηθηκε να κανει τα "τρελά" του κατα την εγγραφη.... Παντως το slip_backspin ειναι ξεκαθαρο τι κανει
Σημειωτεον οτι δεν εχω κουμπωμενη κονσολα πανω
P.S. Λογικα η CPU χορευει τοσο ψηλα στο βιντεο γιατι εχω ανοιχτο το προγραμμα εγγραφης οθονης γιατι στα κανονικα του δεν σαλευει....
 

Posté Mon 12 Jun 17 @ 11:18 am
Κανείς δεν χρησιμοποιεί αυτά τα δύο εφφε? Τουλάχιστον να μάθω αν το κάνει και σε άλλους
 

Posté Thu 15 Jun 17 @ 8:08 am
Βρήκαμε ένα πιθανό πρόβλημα και το εξετάζουμε. Δεν ξέρω να σου πω κάτι άλλο.
Μόλις έχω νέα θα σε ενημερώσω
 

Posté Thu 15 Jun 17 @ 8:27 am
Οκ Γιώργο. Ευχαριστώ
 

Posté Thu 15 Jun 17 @ 9:43 am


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)