Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet τις πταιει?

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

δεν ξερω εαν υπαρχει και σε αλλους χρηστες το προβλημα που εχω παρατηρησει μαλλον στην τελευταια εκδοση του προγραμματος γιατι δεν το θυμαμαι παλαιοτερα.
συνκεκριμμενα περιπου με συχνοτητα 1 στα 10 κομματια το φορτωνω στο προγραμμα σε τυχαιο ντεκ παντα ολα το κανουν και το κομματι ενω δειχνει η κυμμτομορφη οτι ειναι στην αρχη οταν πατας πλευ ξεκινα απο ασχετο σημεις του τραγουδιου ουτε απο τα cues αν εχει το κομματι οποτε αναγκαζομαι να το προακουσω πριν το βγαλω ξαναλαω δεν γινεται συχνα αυτο αλλα περιπου σε 10 περιπου κομματια απο τα 200 της βραδιας θα το κανει.ανγκαζομαι και παω στον tuch sensor και επαναφερω το κομματι απο την αρχη.οκ δεν ειναι κατι το φοβερο αλλα καλο ειναι να μην υπαρχει αυτο το προβλημα ...καμια ιδεα?
 

Posté Mon 19 Jun 17 @ 9:51 am
Χρησιμοποιείς κάποια smart λειτουργία; (π.χ. smart_play)
To pitchQuality σε ποια ρύθμιση το έχεις;

Έχω εγώ ένα "παρόμοιο" πρόβλημα εδώ και μήνες, αλλά το έχω μόνο εγώ κι όσο κι αν ψάχνω δεν βρίσκω τρόπο να το αναπαράγω on will οπότε και μένει "άλυτο"
Αν έχεις κι εσύ το ίδιο πρόβλημα (συμβαίνει μόνο κάτω από συγκεκριμένες συνθήκες και πάντα τυχαία) τότε ίσως βρούμε τι είναι κοινό και τι μπορεί να το προκαλεί
 

Posté Mon 19 Jun 17 @ 10:38 am
για αυτο που ειμαι σιγουρος ειναι οτι εμφανίστηκε τουλαχιστον σε μενα την τελευταια αντε την προτελευταια εκδοση δεν παει να πει οτι επειδη το κανει σε ενα κομματι θα το ξανακάνει στο ιδιο ωστε να δεις καποιο συμπτωμα .τελως παντων επειδη δουλευω πολυ τα cues ουσιαστικα δεν ειναι θεμα τουλαχιστον για μενα αλλα καλο ειναι να το βρουμε.
εαν το ξαναδω θελεις να προσεξω κατι ωστε να μπορεσουμε να το ψαξουμε ? τρακ ντεκ ρυθμιση η κατι αλλο?
smart play δεν δουλευω το peatch δεν θυμαμαι σε τι ρυθμιση ειναι θα το δω
 

Posté Mon 19 Jun 17 @ 10:47 am
εχθες που ειχα δουλεια και μου το ξαναεκανε σε τρια κομματια παρατηρησα οτι οταν παταγα cue το κομματι παιζοταν απο την αρχη κανονικα και λεω μηπως μπορουσαμε να βαλουμε μια εντολη με το που φορτωνεται το κομματι να πατιεται και το cue αυτοματα σε καθε κομματι μηπως λεω μηπως με αυτη την πατεντα λυθει το προβλημα που αρχιζει να ειναι ενοχλητικο..
παντως πρεπει να ειναι θεμα προγραμματος και οχι λαπτοπ η κατι αλλο απ οτι βλεπω σιγουρα θα το εχουν παρατηρησει και αλλοι χρηστες
το pitchQuality στο 1
 

Posté Thu 22 Jun 17 @ 5:54 am
Δοκίμασε να αλλάξεις το PitchQuality σε 2 ή σε 3.
Και όχι δεν θα σε βοηθήσει ένα αυτόματο script. Το θέμα είναι υπο διερεύνηση.
Επίσης σιγουρέψου οτι χρησιμοποιείς την τελευταία EA build (3780)
 

Posté Thu 22 Jun 17 @ 5:48 pm
την 3752 εχω γιωργο και δεν ξερω που να βρω την 3780
 

Posté Fri 23 Jun 17 @ 6:23 pm
με την νεα εκδοση 3790 και μετα απο 20+ωρες παιξιματος σε 2 εκδηλωσεις το σαββατοκυριακο δεν το εκανε ουτε μια φορα .πιθανως να ειμαστε ενταξει
 

Posté Mon 03 Jul 17 @ 7:33 am


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)