Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet δυσλειτουργια filter folders

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

djsadimPRO InfinityMember since 2006
έχω παρατηρήσει ότι όταν σε εάν virtual folder που αποτελείτε από άλλους virtual folders και favorites folders και έχω μέσα filter folders με στόχο τον φάκελο και τους υποφακελους τότε μερικές φορές δεν επιστρέφει αποτελέσματα το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος αυτό?
 

Posté Tue 07 Nov 17 @ 2:39 pm
Προσωπικά όχι, και τα περισσότερα μου φίλτρα έχουν ως στόχο τον φάκελο κ τους υποφακέλους!

Τι κριτήρια έχουν τα φίλτρα σου; (Δώσε ένα παράδειγμα)
 

Posté Wed 08 Nov 17 @ 9:35 am
djsadimPRO InfinityMember since 2006
Γιώργο το φίλτρο είναι το κλασικό bpmdiff<=4 and keydiff=0 and Exists=1 έχω την εντύπωση οτι το πρόβλημα το υπάρχει όταν υπάρχουν και favorites folders μέσα στο κεντρικό virtual folder
 

Posté Wed 08 Nov 17 @ 10:21 am
Κατ' αρχήν είσαι σίγουρος οτι όντως υπάρχουν τραγούδια που να πληρούν τα κριτήρια αυτά μέσα στους φακέλους σου (μιας και το φίλτρο είναι δυναμικό και εξαρτάται από το τραγούδι που είναι master κάθε φορά)

Π.χ. είσαι σίγουρος οτι το πρόβλημα δεν "εμφανίζεται" όταν παίζεις κάποιο τραγούδι με κάποιο περίεργο κλειδί και δεν υπάρχουν άλλα τραγούδια με το ίδιο κλειδί σε αυτό το BPM Range ?
 

Posté Wed 08 Nov 17 @ 10:32 am
djsadimPRO InfinityMember since 2006
Γιώργο ναι σίγουρα έχει αποτελέσματα αυτό που συμβαίνει είναι ότι όταν ξεκινάει το πρόγραμμα βγάζει αποτελέσματα μετά με την πρόοδο του set μου κάποια στιγμή σταματάει να δίνει αποτελέσματα εξάλλου προς το παρόν έχω φτιάξει και άλλο φίλτρο με στόχο όλη την βάση και έχω βάλει και κάποια τιμή στο field2 που έχουν όλα τα τραγούδια στο φάκελο και τους υποφακέλους του bpmdiff<=4 and keydiff=0 and Exists=1 and field2 contains "kosmos". Εκεί όταν δεν δουλεύει το πρώτο το δεύτερο δίνει αποτέλεσμα. βέβαια να πω ότι αφότου σταματήσει να δίνει αποτελέσματα μέχρι την επανεκκίνηση του προγράμματος!!!
 

Posté Wed 08 Nov 17 @ 11:44 am
djsadimPRO InfinityMember since 2006
giorgo to problima ayto exei metafer8ei sto Development Team 'h prepei na to anaferw sto VirtualDJ 8.2 Technical Support?
 

Posté Wed 06 Dec 17 @ 3:34 pm


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)