Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet προβλημα με vdj 4002

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

djsadimPRO InfinityMember since 2006
εχθές στο σετ μου ξαφνικά το vdj άρχισε να ζορίζει την cpu 70-80 % μόνιμα (σύνηθες χρήση 27- 35 %) και στην μπάρα εργασιών του vdj έγραφε μόνιμα Renaming.../Renaming... όπως φαίνεται και στην φωτο.

μετά από κανα 5λεπτο άρχισε να μην βγάζει ένα ένα deck ήχο και τελικά αναγκάστηκα να κάνω επανεκκίνηση το vdj. και για το υπόλοιπο του σετ δεν είχα κανένα κώλυμα.
τι εργασία κάνει το vdj όταν γράφει Renaming...
και δεύτερον ξέρουμε γιατί το έκανε αυτό;
 

Posté Mon 27 Nov 17 @ 11:28 am
Στην τελευταία build προστέθηκε μια νέα λειτουργία η οποία εντοπίζει αυτόματα τα αγνοούμενα αρχεία στις Playlists, το Ιστορικό και τους Virtual Folders που υπάρχουν στο Root του Browser.
Εφόσον το πρόγραμμα βρει τα αγνοούμενα αρχεία ενημερώνει τις playlists και τους Virtual Folders.
Πιθανολογώ οτι υπήρχαν πάρα πολλά αγνοούμενα αρχεία στις λίστες σου (μάλλον στο ιστορικό) και γι αυτό η διαδικασία διήρκεσε τόσο πολύ. Φυσικά δεν θα έπρεπε ο ήχος να σταματήσει σε καμία περίπτωση.
Αν δεν αναφερθεί και από άλλους χρήστες διακοπή ήχου, τότε πρόκειται για μεμονωμένο περιστατικό. Αν πάλι διαμαρτυρηθούν κι άλλοι χρήστες θα το αναφέρουμε στους developers να το κοιτάξουν.

Υ.Γ.: Στη δική μου περίπτωση το renaming κράτησε περίπου 1 λεπτό και διατηρώ ιστορικό από το Φεβρουάριο του 2009
 

Posté Mon 27 Nov 17 @ 12:04 pm
djsadimPRO InfinityMember since 2006
δεν καταλαβαίνω γιατί άρχισε αυτήν την διαδικασία μετά από 3 ώρες και όχι από την αρχή
 

Posté Mon 27 Nov 17 @ 12:45 pm
Χμμμ. Εμένα σε όλες τις δοκιμές που έκανα το έκανε στο startup.
Μήπως έκανες browse σε κάποιο φάκελο με playlists ?
 

Posté Mon 27 Nov 17 @ 4:32 pm


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)