Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet σχετικα με το update

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

με την ενημερωση που εκανα δεν μου αναβουν τα led του προγραμματος στην αναπαραγωγη. Μπορει καποιος φιλος να μου πει γιατι;
 

Posté Tue 18 Dec 18 @ 10:27 am
Σε ποιον controller αναφέρεσαι; Reloop Beatmix, Denon MC3000 ή την Vestax VCI 300 ?
 

Posté Tue 18 Dec 18 @ 10:55 am
συγνωμη δουλευω εσωτερικη καρτα ηχου με την προηγουμενη εκδοση με τους asio driver της καρτας δουλευαν κανονικα με την ενημερωση που εκανα οταν περνω τους asio δεν δουλευουν ενω με τους wasapi ειναι οκ
 

Posté Tue 18 Dec 18 @ 11:16 am
τωρα περσα την εκδοση 4291 και δουλευουν.Πως μπορω να περασω την προγουμενη εκδοση απο την πολυ καινουργια
 

Posté Tue 18 Dec 18 @ 11:34 am
οχι δεν αφορουν κοντρολερ αφορουν το προγραμμα
 

Posté Tue 18 Dec 18 @ 8:59 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
OK, τότε σε ποια leds αναφέρεσαι ? Μπορείς να ποστάρεις κάποιο screenshot για να καταλάβουμε ?
 

Posté Wed 19 Dec 18 @ 1:00 pm
Αυτα ειναι τα led εκει που ειναι το βελακι
 

Posté Thu 20 Dec 18 @ 12:59 am
με την εκδοση 4675 δουλευουν μια χαρα
 

Posté Thu 20 Dec 18 @ 1:44 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Εννοείς τα VU meters, που δείχνουν την ένταση εξόδου του κάθε deck (πριν την εφαρμογή των Volumes) .
Δοκίμασα με το συσκεκριμένο σκιν και εδώ δουλεύουν μια χαρά. Ο μόνος λόγος για να μην δείχουν κάτι είναι όταν το Gain είναι στο 0.

- Το ίδιο συμβαίνει και με το default skin ?
- To ίδιο συμβάινει ανεξάρτητα με ποιά κάρτα ήχου και ποιο audio setup χρησιμοποιείς ?
 

Posté Thu 20 Dec 18 @ 2:59 pm
ναι το ιδιο συμβαινει με ολα τα skin δουλευω μια καρτα creative elite pro αυτο μου το κανει μονο οταν βαλω τα asio driver οταν εχω τα wasapi δουλευουν μια χαρα.Ενω στην εκδοση 4675 ολα ειναι οκ με οτι driver και να βαλω.Τα driver ειναι περασμενα σωστα
 

Posté Thu 20 Dec 18 @ 3:17 pm
με τις αλλες καρτες η με το κοντρολερ ολα ειναι οκ .μονο με αυτην την συγκεκριμενη με τα asio .Τα gain ειναι σωστα .Ξερεις μου κανει εντυπωση γιατι με την προηγουμενη εκδοση του προγαμματος ειναι οκ και με την τελευταια οχι
 

Posté Thu 20 Dec 18 @ 3:21 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Και ο ήχος βγαίνει κανονικά σε αυτή την περίπτωση (με τους ASIO) ?

Δοκίμασε επίσης με το setting (VirtualDJ Settings->OPTIONS) exclusiveAudioAccess στο Ναι/Οχι αν αλλάζει κάτι
 

Posté Thu 20 Dec 18 @ 3:22 pm
ο ηχος βγαινει κανονικα το δοκιμασα αυτο που ειπες και δεν αλλαζει τιποτα
 

Posté Thu 20 Dec 18 @ 7:26 pm


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)