Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet κρασαρισμα

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

εχω το αυθεντικο virtual και τελευταια μετα απο καποιες ενημερωσεις των windows μου κρασαρει συχνα . μπορει να φταινε οι ενημερωσεις η ακομα και τα καλωδια που συνδεω το λαπτοπ με τα cd player ?
 

Posté Sun 27 Aug 17 @ 7:26 am
Όταν αναφέρεις ότι έχεις το "αυθεντικό VDj", τι ακριβώς εννοείς?...
 

Posté Sun 27 Aug 17 @ 10:09 am
το εχω αγορασει απο δω
 

Posté Sun 27 Aug 17 @ 10:54 pm
αυτο ειναι το παλιο μου mail που ομως χρησιμοποιω γιατι με βολευει
 

Posté Sun 27 Aug 17 @ 10:55 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
εξήγησε τι εννοείς "κρασσάρει".
α) το VirtualDJ κλείνει και ξανα-ανοίγει αύτοματα ?
β) "παγώνει" (δεν ανταποκρίνεται) το VirtualDJ και παίρνεις το γνωστό μύνημα από τα Windows (Application is not responding, άσπρη οθόνη κλπ..) , οπότε αναγκάζεσαι να το κλείσεις ?

Ποιά (ποιές) κάρτα(ες) ήχου χρησιμοποιείς στο Audio Setup του VirtualDJ και ποιά "players" ή controllers ?

 

Posté Sun 27 Aug 17 @ 11:01 pm
συνηθως σταματαει για λιγο και ξαναρχιζει μετα απο 15 - 20 δευτερολεπτα , και δυο τρεις φορες εχει σταματησει τελειως και εχει κλεισει το προγραμμα . μπορει να φταινει τα καλωδια . χρησιμοποιω cdj 350 pioneer . σε μια νυχτα μου το κανε 5 φορες σε διαστημα 5 ωρων
 

Posté Tue 29 Aug 17 @ 1:20 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Τα καλώδια USB μπορεί να είναι ένας λόγος. Αφιέρωσε επίσης λίγο χρόνο νε "σεττάρεις" τον υπολογιστή σου σωστά ακολουθώντας τις οδηγίες απο εδώ http://www.virtualdj.com/wiki/PC%20Optimize.html . Αν δεν τα καταφέρεις για κάποιο λόγο, απευθύνσου στο Support http://www.virtualdj.com/contact/index.html (υπαρχει και Live Chat με δυνατότητα απομακρυσμένης βοήθειας μέσω Teamviewer) αλλά θα χρειαστεί να επιβεβαιώσεις την Pro άδεια σου.
 

Posté Wed 30 Aug 17 @ 1:58 am
ευχαριστω πολυ !
 

Posté Fri 01 Sep 17 @ 2:58 am


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)