Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet VDJ RMX Questions

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

Γεια χαρα σε ολους.Χρησιμοποιω το vdj console εδω και 3χρονια περιπου σε καθημερινη χρηση αφου εργαζομαι ως dj.Δεν μπορω να πω οτι ειχα κανα παραπονο.Ακομα και οταν μου κολαγε το προγραμμα εκανα ενα restart και ολα κομπλε.Ομως μετα απο ολη αυτην την χρηση που υπεστει η κονσολα και αφου βρηκα σε ευκαιρια την καινουργια Rmx ειπα να την αγορασω ελαφρως μεταχειρισμενη.Η καινουργια απο αποψη design φαινεται κορυφη αλλα εχω καποιες αποριες.Πρωτον οσον αφορα το skin και τα ελληνικα που δεν τα διαβαζει και δευτερον τα cue που δεν κραταει.Τελος βλεπω οτι το ενα προγραμμα εγκαθισταται πανω απο το αλλο και ετσι δεν θα μπορω να παιζω και με την παλια αμα θελω......Εχω επισης προβλημα με την καινουργια αφου σας ειπα οτι την πηρα μεταχειρισμενη και ο προκατοχος ειχε κανει ηδη register.Επισης για να αναγνωρισει τα τραγουδια πρεπι να κανω manual δεξι κλικ στο τραγουδι file infos για να το αναγνωρισει κανονικα.Τι γινεται σε αυτες τις περιπτωσεις???
 

Posté Sun 30 Nov 08 @ 6:24 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Grapse me latinikous xaraktires. Ta Ellinika exoun provlima dystixws edw kai arketo kairo
 

Posté Sun 30 Nov 08 @ 6:30 pm


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)