Connexion rapide:  

Forum: Balkan Forum

Sujet SVA PITANJA VEZANE UZ SKINOVE I MODIFIKACIJU

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

Eo neznam koliko ce nam pomoc ova tema ili ti ga topic ali skuzio sam da imapuno dj-a kojioce svoje ime na VDJ da mu pisepa svakog koga znam malo modifikacije skina i xhmla slobdono nek pita..
 

Posté Tue 09 Dec 08 @ 3:37 am
evo ja bih sebi htjeo napisat ali neznam kako
 

Posté Wed 25 Feb 09 @ 3:00 pm
eo ovako uzmi skin na kojme oces ime otvori ga u paintu e sad otvori jos jedan paint na tom drugom napisi svoje zatim ga zahvati i copy a na drugi skin paste onda smaop to bjelo ispuni bojom kojom zelis e sad kad spsavas spasi ga ne desktop pod nekakim imenom i uzmi onaj xml dje pise koja tipka za sta sluzi i kopiraj ga na desktop otvri jedan zip folder prebaci to 2 u njega i zip folder prebaci u skin folder od VDJ-A i to ti je to.
 

Posté Sun 01 Mar 09 @ 2:06 am
Evo uspio sam ali nece da mi ocita u raru nego moram raspakovat ali zasto to?
 

Posté Sun 01 Mar 09 @ 6:28 pm
SKUZIO SAM
 

Posté Sun 01 Mar 09 @ 6:33 pm
kako da skinem virtual dj completan gratis
dali zna neko?????
 

Posté Thu 05 Mar 09 @ 1:02 pm
haha pa nije ti ovo supermarket da dobijes nesto gratis PRVO PLATI PA IMAS VDJ..molim te postavi ov opitanje na neki drugi topic ovo je za skinove i modificiranje skina
 

Posté Thu 05 Mar 09 @ 1:17 pm
ljudi,,,,,ja san se tek nedavno uclania u ovo,,,,,moze mi neko rec kako cu moc downloadat skinove i ostale stvari,,,,,pise mi da mi triba nekakva licenca
 

Posté Sat 19 Dec 09 @ 7:35 am
moras bit pro korisnik..
 

Posté Sun 20 Dec 09 @ 6:56 am
Zanima me kako mogu promijeniti skin u virtual dj 5.1 pro verziji...Molim da mi opisete postupak...Unaprijed zahvalan...
 

Posté Thu 14 Jan 10 @ 6:08 am
Zanima me kako mogu promijeniti skin u virtual dj 5.1 pro verziji...Molim da mi opisete postupak...Unaprijed zahvalan...





e ovako,bi to nekako bilo,prvo otvori vdj,zatim u desnom gornjem kutu odi pod configuration,tj.settings,kad ti se otvori prozor imaš opcije svakakve tamo nađi SKINS,klikni na to,otvori ti se popis skinova koje imaš ,klikneš određeni koji želiš,apply i to je to.
nadam se da sam ti pomogla :)
 

Posté Sun 17 Jan 10 @ 2:45 am
Ljudi jel zna neko gde se moze naci skin Pioneer CDJ-2000,osim na ovoj stranici,ako ga ima neko na kompu,da li bi ga mogao poslati nekako,imam i skype i msn :) ???
 

Posté Mon 01 Feb 10 @ 3:01 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Zabranjeno je deliti skinove!
 

Posté Fri 05 Feb 10 @ 1:45 pm
zanima me dali mi netko moze pomoci oko skidanja skinova. gdje i sa koje stranice ih mogu skinuti i kako. step by step. u inbox, unaprijed hvala :)
 

Posté Sun 26 Jun 11 @ 12:27 pm
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
 

Posté Tue 28 Jun 11 @ 12:42 am
zasto nece da mi skida skinove ili efecte a registrovao sam se
molim vas za pomoc sto pre hvala unapred
 

Posté Fri 19 Jul 13 @ 7:55 am
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
trebas da imas Pro Licence da bi to radilo
 

Posté Sun 04 Aug 13 @ 8:23 am


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)