Connexion rapide:  

Forum: Balkan Forum

Sujet postavke za virtual dj 5 i rmx

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

moze mi netko napisat postavke za latenciju zvucnu karticu kod konzole rmx ? da li to podesavam unutar VD5 ili na kartici odnosno control panelu od hercules rmx-a u system tray-ju
 

Posté Wed 10 Dec 08 @ 2:27 pm
pricekaj ALFA on to zna sigurno..
 

Posté Wed 10 Dec 08 @ 4:29 pm
pa ti si vjecno online , ja sam promijenio nick iz interzzeptor u ovaj. Piknuo sam rmx ipak jer je normalno radio ,a xponent mi je bio malo glomazan i cijena mu je bila 150 eu veca . Radi sve kako treba no ipak me zanimaju postoje li neke optimalne postavke Virtual dj -u
 

Posté Wed 10 Dec 08 @ 4:44 pm
MA DE JA SAM ONLINE VOLIM DA POMMAZEM HEHE...ngo u vezi tih optimalnih preformanci ako mislis na zvuk to imas u posatvakam vaci sec sve sto ti treba i ako vdj sam po sepcifikaciji kompa napravi da radi kako "ON" MISLI DA JE NAJBOLJE..ako mislis u vezo comtrolera i vdj..mislim da mozes prakticki sve da radis sa controlerom na vdj od cue pointa do scratcha tako da..ako imas kakih pitanja pitaj malo preciznije pa cu i pokusat pomoc malo bolje posto vidim da ALFA nema zato ALF VRACAJ SE NA FORUM..hehe
 

Posté Thu 11 Dec 08 @ 12:18 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Tu sam ja, pratim vas :)
U vezi pitanja, nemam RMX pa ne mogu puno pomoci. Znam samo da ako koristis WDM drajvere (DirectX) onda latenciju podesavas u VDJ. Ako hoces da koristis ASIO drajvere, onda mozes da stavis na "Auto" u VDJ-u a latenciju podesavas u samim drajverima koji su dosli uz RMX. 512 (11ms) ti je dovoljno niska latencija i za poneki scratch, a za jako i brzo skrecovanje mora da se ima jos nize (5ms - milisekundi).
Nadam se da ovo pomaze ;)
 

Posté Thu 11 Dec 08 @ 2:12 pm
e to sam ti ja tjeo rec ali eto ALF ME NEKAKO PREDUHITRIO HEHEHE.
 

Posté Thu 11 Dec 08 @ 4:01 pm


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)