Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet NUMARK CUE

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

kalispera paidia exo tin hercules tin mk2 kai exo to eksis problima me to numark cue..eno apo tin deksia meria otan patao to loop out 3 anoigei kai ginetai megaliteri apostasi stin aristeri meria kanei akribos to antitheto(dld anti na anoigei to loop out me to koumpi 3 afto klinei tin apostasi)ti na kano??prospathisa na gino oso pio katanoitos mporo..!an den katalabeto den pirazei to katanoo apolita
 

Posté Fri 27 Mar 09 @ 12:53 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
nomizo oti psilokatalaba alla ti thes na kanei akribos to 3 koumpi?
 

Posté Fri 27 Mar 09 @ 1:04 pm
thelo otan patao stin aristeri meria to 3(loop out) anti na klinei tin apostasi na tin anoigei..
 

Posté Fri 27 Mar 09 @ 1:16 pm
file mou sorry lathos..loiponoi konsola exei 3 koumpia pano..1,2,3..loipon otan patao to 1 i apostasi prepi na mikrenei eno otan patao to 3 na megalonei..se emena simbainei akribos to antitheto me ta koumpia..
 

Posté Fri 27 Mar 09 @ 1:22 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
koita, exo kai go ti mk2.

me to 1 megalonei
me to 3 mikrenei


an thes na to allakseis auto tote prepei na baleis to mapper gia ti mk2
 

Posté Fri 27 Mar 09 @ 2:13 pm
ti akribos einai ta maper?
 

Posté Sat 28 Mar 09 @ 7:21 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
einai arxeia pou douleuoun me to vdj kai mporoun na programatisoun ti kathe konsola ti tha kanei kathe koumpi.

opos sta paixnidia pou bazeis kathe koumpi ti thes na kanei...
 

Posté Sat 28 Mar 09 @ 5:11 pm
file mou ksero pos se exo zalisei poly..alla mipos ksereis na mou peis k pou mporo na t bro??
 

Posté Sun 29 Mar 09 @ 2:24 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
apo edo to site tou virtualdj alla gia na to katebaseis prepei na eisai professional user...
 

Posté Sun 29 Mar 09 @ 6:47 am


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)