Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet Timecodes i Controllers?

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

snik3Home userMember since 2009
Akouw gnwmes...
Egw teinw perisotero pros to timecode cd.
Me to laptop, virtual dj, ta katevasmena apo to site timecoded cd's, ta mixanimata tou ekastote magaziou pou doulevw kai mia maya 44 usb exoume synoliko kostos konta sta 100 evrw ypologizontas kai ta rca kalodia pou tha xreiastoume.Se antithesi me ena midi controller pou tha mas vgei toulaxiston 150 evrw xwris na ypologisoume mia ekswteriki karta ixou gia akoustika.
Tell me your oppinions...
 

Posté Tue 31 Mar 09 @ 8:02 am
ego pantos den mporo na paikso me controller.......nomizo oti paizo me paixnidaki tis playschooll..............mono ligo to dmc2 mou psiloaresei
tora o kathenas opos voleyetai...
 

Posté Tue 31 Mar 09 @ 9:31 am
Ego pali pote den exo paiksei me timecodes , ki as imoun xristis viniliou gia polla xronia mexri proteinos.
Opote den exo amesi gnomi gi'ayto.Ostoso nomizo oti san xristis viniliou tosa xronia , oti mallon tha mou einai eykolo kai eyxristo.
Ostoso loipon tora paizo mono me controller DMC2 to opoio to exo voleytei poly , kai einai poly eksipiretiko.
Den nomizo na epaiza omos me all in one controller giati o miktis einai gia mena toulaxiston o idios o d.j,me oti synepagetai ayto.Apopsi mou.
Telos an apofasiso na paikso me timecodes vilnilia mallon tha to ekana se magazi , kai oxi se ekdiloseis kai party , logo tis epipleon metaforas pou tha xreiazetai gia ta pikap.
Ayta apo emena.
Eyxaristo poly.
 

Posté Wed 01 Apr 09 @ 4:09 am
snik3Home userMember since 2009
Thanks gia tis apantiseis.
Lew na parw mia maya 44 usb, ta timecoded cd's ta xw katevasei apo to site tou vdj kai na doulepsw timecodes me to virtual dj.
Eixe kaneis sas provlima me to vdj?
Mipws mou proteinete na xrisimopoiisw kapoio allo prog?
 

Posté Wed 01 Apr 09 @ 9:26 am
gia na sou proteinoume allo prog den nomizo oti einai sosto giati eimaste sto forum tou virtual ......yparxoun k xristes pou tsantizontai me ayto k klaine!!!!!!

ego me to timecode pantos sto vdj eixa kapoia provlimata k etsi kateliksa sto traktor.....kai ta elysa mia gia panta

alla k pali einai opos se volevei to kathe software....kai ti leitourgies theleis na exei kai pos to xrisimopoieis
 

Posté Wed 01 Apr 09 @ 10:14 am
snik3Home userMember since 2009
penguin bro thanks gia tin apantisi sou
genikotera den eixa pote provlima me to virtual
me volevei kiolas giati to kserw ap'eksw kathws to xrisimopoiw monima edw kai xronia.
afto pou tha ithela na kserw einai an egine kamia mlkia me to virtual p.x. na s kollisei to song tin wra pou paizeis kai na min sou ginetai me to prog pou xrisimopoieis twra.
 

Posté Wed 01 Apr 09 @ 7:12 pm
egine k ayto pou les.....mou kollage synexeia....meta apo 5 ores ekane enan paraxeno ixo san radiofonika parasita k crashare....ekei pou epaiza kammia fora mou exaane to timecode xafnika.....ase pou ama paizeis me timecode vinyls kai eisai konta se sub woofer epeidi ta pikap mikrofonizoun epireazetai k to timecode..........min miliso gia to master tempo....eno tora me to traktor den exo kanena ma kanena provlima,apolytos kanena....to exo apo perysi to pasxa k mou crashare mexri tora 3 fores......kai mallon apo malakia dikia mou....

to vdj to exo gia na paizo me ta video sto spiti ama thelo na kano kana kolpaki...alla k ekei mou kanei diafores magies...thelei douleia to software
 

Posté Wed 01 Apr 09 @ 9:22 pm
snik3Home userMember since 2009
1000 thanks penguin.
me maya 44 usb tha mporesw na doulepsw to tracktor etsi?
den mas pernei na dinoume parapanw lefta...
kai an nai, yparxei kapoio link gia na katevasw ta timecodes apo to internet opws sto vdj?

a kai kati allo
pio traktor xrisimopoieis?
 

Posté Thu 02 Apr 09 @ 4:00 am
snik3Home userMember since 2009
vasika penguin na protimisw audio 4 me scratch duo i audio 8 me 3 le?
 

Posté Thu 02 Apr 09 @ 4:50 am
akou epeidi eimaste se lethos forum gia na milame gia lla software steile mou private message na sou po oti theleis.....

giati edo einai i selida tou vdj k einai ligo malakia kai ageneia na milame gia alla software.....

sou stelno private message
 

Posté Thu 02 Apr 09 @ 10:37 am
snik3Home userMember since 2009
akou epeidi eimaste se lethos forum gia na milame gia lla software steile mou private message na sou po oti theleis.....

giati edo einai i selida tou vdj k einai ligo malakia kai ageneia na milame gia alla software.....

sou stelno private message

den mou irthe kanena pm logika epidi eimai no license user i epeidi eimai toso asxetos pou den mporw na ta vrw ta messages :D
to msn mou einai snik_32@hotmail.com
kane me add na m peis ekei
 

Posté Thu 02 Apr 09 @ 11:09 am
den exo msn.......kato apo to logout leei private messages...logika tha sou egine portokali
 

Posté Thu 02 Apr 09 @ 11:15 am
snik3Home userMember since 2009
den exo msn.......kato apo to logout leei private messages...logika tha sou egine portokali

mpaaaa
tpt dn leei katw apo to logout
steile mou se mail afto pou m esteiles se pm
 

Posté Thu 02 Apr 09 @ 11:36 am


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)