Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet εκλπηξεων συνεχεια....

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

αυτο το προγραμμα ρε παιδια ολο εκπληξεις ειναι!
προχθες στο κλαμπ ολα μια χαρα ουτε ενα κολλημα.
εχθες ομως....3 φορες χρειαστεικε να κανω επανεκινηση γιατι παλι το κλασικο προβλημα....error στο ενα απο τα 2 ντεκ οταν παω να φορτωσω το τραγουδι..και φυσικα το κανει σε ολα τα τραγουδια.ανα 2 ωρες το παρουσιαζει το προβλημα,παντα σε ενα απο τα 2 ντεκ,οπως και παρατηρησα οτι μερικα λεπτα πριν αρχισουν τα ερρορς στο ντεκ που θα δημιουργηθει το προβλημα μολις παω να φορτωσω το κομματι,δεν μπορει να μου το κανει analyse...αφου να φανταστητε επειδη το εχω μαθει αυτο,μολις βλεπω οτι δεν μπορει να το αναλυσει ξερω εκ των προταιρων οτι σε μερικα λεπτα θα μου βγαλει ερρορ και εχω ξεκινησει ηδη διαδικασια να ανοιξω winamp,να φορτωσω τραγουδι ωστε να ειμαι ετοιμος να κανει μιξη μεταξυ των 2 προγραμματων!!!
ενα αλλο προβλημα που παρατηρησα εχθες ειναι οταν παιζει ενα κομματι στο ενα ντεκ με πχ 100 bpm και βαζω στο αλλο ντεκ ενα αλλο κομματι με 110 bmp και παταω το κουμπι για να κανω ακαριαια αλλαγη,μου ριχνει τα bpm sthn taxythta του πρωτου κομματιου δηλαδη στα 100...εχω κοιταξει ολες τις ρυθμισεις απο τα οπτιονς αλλα τιποτα...
τι μπορει να φταιει?
η εκδοση μου ειναι η 6.01 ,τελαυταιοι drivers hercules steel
συστημα vista sp2 με τα αυτονοητα ρυθμισμενα σωστα (firewall kleisto,antivirus kleisto klp)
 

Posté Sun 16 Aug 09 @ 4:05 am
DJGEO01Home userMember since 2009
ti ram exeis..........?????????
 

Posté Sun 16 Aug 09 @ 9:00 am
core2duo 2.5ghz t9300 4gb ram
 

Posté Sun 16 Aug 09 @ 10:48 am
DJGEO01Home userMember since 2009
mia xara.....den keserw ti na sou pw......mporei na einai k to tragoudi
 

Posté Sun 16 Aug 09 @ 12:55 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
posi wra kanei na fortwsei (analyze) to tragoudi se normal katastasi (prin sou kolisei). Ta tragoudia tis database sou ta exeis kanei analyze? Mipws exeis apo ta options to video Enable?

H diki mou pantws symbouli einai na valeis XP. Tha deis tin ygeia sou. Vres XP 64bit gia na sou vlepei kai ta 4gb Ram.

Kapoios xristis apo to forum vrike oti an apenergopoiisei to ACPI (tha postarw meta leptomereies) to systima tou petage.

Thelei psaksimo pantws, alla ola ginontai.
 

Posté Sun 16 Aug 09 @ 7:43 pm
δεν θελω να βαλω xp ρε γμτ...αλλα δεν πιστεω οτι ειναι θεμα βιστα...τωρα οσον αφορα για την database ,ti μπορω να κανω?τι προβλημα δηλαδη μπορει να εχει?
πριν μου βγαλει το ερρορ,ενα τραγουδι 5 λεπτα,κανει περιπου 5 δευτ να το αναλυσει.
και πριν κολησει δεν μπορει να του κανει καθολου αναλυσει και μετα απο 15-20 λεπτα τελος το ενα ντεκ.
 

Posté Mon 17 Aug 09 @ 8:56 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
to exo ksanapei.
akribos ta idia mou ekane emena ospou ekana format kai allaksa version.

dokimase alli version mipos kai breis tin ygeia sou.
 

Posté Mon 17 Aug 09 @ 9:07 am
Den einai thema vista giati ki egw vista exw kai to sygkekrimeno provlhma den moy to exei kanei pote.
Kapoio kollhma trwei me kapoia pc ISWS
Dj dad anamenoyme leptomereies, ti einai to ACPI?
 

Posté Mon 17 Aug 09 @ 12:06 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
 

Posté Mon 17 Aug 09 @ 5:47 pm
καμιαακρη βρηκαμε τιποτα?φυσικαξεχασανα αναφερω,και για το αποτομο κλεισιμοτου προγραμματος μολις πατησα τοπληκτρο backspase οταν πηγα να σβησω εναν τιτλοτραγουδιου που ειχα γραψει στην αναζητηση.....
ολα τακουφαεδω..
 

Posté Tue 18 Aug 09 @ 5:43 pm


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)