Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet Erotisi sxetika me account

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

asomacHome userMember since 2011
Kalispera paidia, i erotisi mou einai i eksis: skeftomai na agoraso tin konsola Hercules mk4 apo to ebay, metaxeirismeni diladi. Tha exo kanena provlima me to serial number, dld an einai idi dilomeno apo ton proigoumeno idioktiti? Episis, to Virtual DJ LE tha einai sto cd pou tha mou dosoun, i prepei na to katevaso apo kapou? Prepei na diloso to serial number sto account mou edo? Eimai neos s afta kai thelo na me diafotisete. Efxaristo!
 

Posté Sun 09 Jan 11 @ 3:10 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Katarxin to ebay den poulaei mono metaxeirismena, alla kai kainourgia. Aneksartita to ti omws leei o pwlitis, kalo tha itan na kaneis mia erwtisi pros auton, sxetika me to an to serial number tis LE pou synodeuei tin konsola exei ginei register i oxi.
An exei ginei register, den mporeis na to ksanakaneis register, epomenws xaneis ta dikaiwmata se downloadings pou tha eixes ws Limited Edition User kai kyriws xaneis tin megali ekptwsi (sxedon 50%) pou tha eixes stin agora tis Pro Edition

An den to exeikanei register (pragma to opoio prepei na to dieukriniseis) tote ola kala.

Na dieukrinisoume edw, oti Serial ennooume to serial number tou SOFTWARE (VirtualDJ LE) pou synodeuei tin konsola kai OXI to serial number tis konsolas.
 

Posté Sun 09 Jan 11 @ 3:15 pm
asomacHome userMember since 2011
Ton rotisa kai leei oti den egkatestise pote to software pou eixe to cd, giati eixe idi tin Pro version. To mono pou ekane itan na kanei register tin consola tou sto site tis hercules. Les na exo kanena provlima i tha eimai ok?
 

Posté Mon 10 Jan 11 @ 5:50 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Pithanon na min mporeis na diloseis tin konsola sou stin hercules an xreiasteis kati apo ekei alla den nomizo na xreiasteis etsi kai allios.
Zita tou na sou dosei to serial kai steilto mou sto apopsis2 (papaki) gmail com na elenkso an exei dilothei ksana edo.
 

Posté Mon 10 Jan 11 @ 6:21 am
asomacHome userMember since 2011
Den thelei na mou to steilei giati leei anisyxei. Se ti times keimenetai i consola mk4 stin ellada? ego vlepo apo italia kai i timi tis einai gyro sta 160 euro.
 

Posté Mon 10 Jan 11 @ 9:20 am
asomacHome userMember since 2011
Kai mias pou to thymithika, mipos exete na mou proteinete ena kalo headphone gia enan arxario san emena? Vlepo diafora, px tis sennheiser, i kai to scullcandy, alla den ksero poio mporei na ikanopoiisei tis anagkes mou san arxario dj. Every help is greatly appreciated!
 

Posté Mon 10 Jan 11 @ 9:48 am


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)