Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet MUSIC FOLDERS LOCK

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

twra teleytaia olo kai perisoteroi djs erxontai sta magazia na paijoyn mousikh fairnontas mazi toys sklhroys diskoys flasakia ktl.yparxei tropos na kleidwsw ta dika moy arxeia,karaoke,mp3s,video clips alla na mporw na ta dei to vdj kai na mhn mporoyn na ta kanoyn copy se ekswterikoys diskoys?eyxaristw ek twn proterwn gia opoiadhpote bohtheia.
 

Posté Wed 12 Jan 11 @ 12:51 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
kapou eixa brei ena tetoio programa pou den epetrepe na anagnorisoun usb sykskeues pou einai apothikeutikoi.
ola ta alla ta afine.... cam, printer ktl
zitage kodiko gia ta stickakia.

tora ama thes na blepei kai na diabazei ta stickakia alla na min mporoun na antigrapsoun, de ksero an ginetai.
 

Posté Wed 12 Jan 11 @ 1:22 pm
pistevw oti me kapoio tropo prepei na ginetai exw doulepsei poly eidika me ta karaoke pou exw gia na ta kanw rip se vob prwta kai meta se avi polla apo ayta na ta kopsw ktl ktl kai den thelw na ta paroyn kapoioi alloi etoima kai na ta paizoyn kai me kamia....crack version toy vdj!!!.milame gia xiliades mp3 kai gia 120dvd se karaoke.
 

Posté Wed 12 Jan 11 @ 1:47 pm
Δυστυχώς αυτό που θες δεν γίνεται... Δηλαδή δεν γίνεται το VDJ να "βλέπει" τα αρχεία αλλά ταυτόχρονα να μην τα βλέπεις στον explorer ή να μην μπορείς να τα κάνεις copy...
 

Posté Wed 12 Jan 11 @ 4:13 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
To kalytero tha itan na ta baleis se ena ekswteriko skliro tsepis (2,5") kai na ta pairneis mazi sou.

Ta DVD me karaoke an ta exeis se DVD kai oxi riparismena, xmmm agorase ena xrimatokibwtio..xaxxa

Btw dvd karaoke ektos apo Naka kai kati Fame Studio pou exoun kykloforisei pou mporw na brw?
 

Posté Wed 12 Jan 11 @ 4:16 pm
Folder lock filaraki, ta kleidwneis me kwdiko kathe fora poy feygeis kai ta ksana anoigeis otan pas.
 

Posté Thu 13 Jan 11 @ 9:48 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Auto ennow, tin diskothiki sou genika (i toulaxiston auta pou den thes na xariseis) na tin exeis se ekswteriko disko kai na ton pairneis mazi sou. Ki egw ekei pou douleuw moirazomai tis meres me kapoion allon, kai se kammia periptwsi den afinw ton skliro mou, opws vevaia ki ekeinos..lol

Akoma ki an einai se PC i laptop pou prepei na meinei sto magazi gia na paizei ston automato, toulaxiston ase ekei ta apolytws aparaitita kai mainstream pou ligo poly oloi ta exoun kai pare mazi sou to kyrio meros tis diskothikis sou pou apo oti fantzomai tha einai kai arketa megali kai palia.
 

Posté Thu 13 Jan 11 @ 3:00 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Exo xrisimopoieisei programmata typou folder lock sto parelthon, alla den ta theoro kali idea.
Ayta anikoun se dyo katigories :
-H den prosferoun kai tosi asfaleia, diladi to opoio kleidoma einai se epipedo egkatestimenou leitourgikou, pou simainei oti mpaineis me safe mode h me kapoio live boot cd kai ta vlepeis ta arxeia....
-H kanoun kapoia kryptografisi sta idia ta arxeia pragma pou to theoro epikyndyno, an kati paei lathos mporei na xaseis arxeia kai oloklirous fakelous.

Ayto me ton eksoteriko disko (+enas diskos "klonos" gia backup) einai to kalytero, kai prosomeionei pio kala ayto pou panta kaname, diladi na exoume tin balitsa me tous diskous kai ta cd., eytyxos me poly mikrotero ..baros.
Ego gia na kano tin zoi mou pio eykoli afino to laptop sto magazi kai perno ton disko, h to antitheto. Alla panta bgazo ta kalodia se peiptosi pou meinei o diskos ekei. Den paizei allos me pc pros to paron ekei kai den ta exei peiraksei kaneis.

ps. tha sou steilo pm kai ego.
 

Posté Thu 13 Jan 11 @ 3:30 pm
apopsis exeis dikio gia thn epikindinothta sta typoy folders lock programata thn exw pathsei pio palia.isws kapoio programa poy na mhn se afhnei na antigrapseis apo sygkekrimeno disko ekei dld poy einai ta arxeia.gia ta karaoke steile moy email
 

Posté Fri 14 Jan 11 @ 4:40 am
Den kserw paidia, egw edw kai dyo xronia me to folder lock den exw pathei-xasei tipota,
mono poy thelei ligo prosoxi na min pineis poly giati ksexnas na to kleidwseis feygontas...xaxaxaxaxaxa
 

Posté Fri 14 Jan 11 @ 12:07 pm


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)