Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet vestax typhoon & virtual dj.

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

eleleftHome userMember since 2007
geia sas , eimai o lefteris 34 xronon kai latris tis mousikis. prosfata anakalipsa tous dj controllers kathos kai ta antistoixa programmata vdj kai traktor, to vdj to katevasa demo kai mou arese poly omologo giati einai polly aplo kai egw poly papous gia dyskolies..to allo me dyskolepse poly ap tin proti stigmi.tespa.ti kathomai kai kanw stin ilikia mou tha mou peis..anyway..
to provlima einai allou omos prin ena mina apofasisa na agoraso enan controller (reloop dj2 interface) apo germaniko site, to parelava kai grigora diapistosa pos eixe blavi sto deksi deck i roda i jog wheel , to epestrpsa kai zitisa antikatastasi me to vestax typhoon to opoio omos erxete me traktor(kai to reloop me traktor irthe alla katafera kai to ekana kai epaikse me to vdj alla pali eixe provlima me to jog wheel).
den to exw akoma paralavei alla apo twra skeftomai pos tha to kanw na paiksei me to vdj. na dilosw pos eimai diatethimenos na agorasw to vdj pro basic efoson ypostirizei to vestax typhoon 100%.
euxomai na mou dosete mia thetiki apantisi giati to exw voleytei para poly..(i gynaika mou katholou giati oli tin mera tin ksekoufeno me 80's.!!)
 

Posté Mon 17 Jan 11 @ 1:56 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
34... mia xara eisai, exei kai pio 'papoudes' edo (43..) pou einai kai 'up to date' den paizoun 80's, . ..
Loipon sis erotiseis sou.
Ta kala nea :
To Vestax typhon ypostirizetai ap'ytheias apo to virtualdj pro den xreiazetai na rythmiseis kati.

Ta kaka nea:
H basic den kanei gia ayto (ypostirizei mono keyboard kai mouse), theleis tin pro full.

Oi diafores einai edo:
http://www.virtualdj.com/products/comparison.html

Afou apo tin arxi h prothesi sou htan na doulepseis me to virualdj kalo tha htan na pareis enan controller pou na exei to virtualdj LE, kai tha eixes etsi kai mia mikri ekptosi gia tin agora tou pro.
An den to exeis paralabei akoma kai mporeis na allakseis tin paraggelia sou kanto.
 

Posté Mon 17 Jan 11 @ 2:50 am


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)