Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet Chill out room ... (mpla mpla) !!! - Page: 1

Cette partie de ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes

djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Anoigw ena kainourgio topic gia kouventoula kai oti allo thelete. To proigoumeno eftase aisiws tis 200 selides kai eipa me tin eukairia tou kainourgiou xronou na kanoume ena kainourgio.
 

Posté Tue 03 Jan 12 @ 10:33 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
 

Posté Tue 03 Jan 12 @ 10:55 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
paei kai to greekddl..... skata mas mpike i nea xronia
 

Posté Tue 03 Jan 12 @ 12:04 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
etsi kai kleisei kai to youtube... ekei na deis klama :P Back to blackmen, an kai me tin krisi, to vlepw kai whitemen xaxa

Pantws mporei ta paranoma site na deixnoun oti travoun pros to telos epoxis, apo tin alli pleura den blepw kai na anthoun sites gia nomimi agora tragoudiwn. Oti yparxei auti ti stigmi, einai apla poly ligo. Den yparxei dld enas antithetos polos elksis, opou antagwnistika to tragoudi na poulietai as poume 0,50 euro (milame panta gia ta ellinika).
An px ena tragoudi pouliotan akoma kai 0,20 euro, poses xiliades pwliseis pisteuete oti tha ekane ? Ypirxe periptwsi kapoios pragmatika pou agapaei tin douleia tou na min agoraze toulaxiston 20 tragoudia tin bdomada ? Twra den mporei, giati i tsepi einai adeia kai oso ki an agapame ti douleia mas ,,ouk an laveis para tou mi exwntos.
 

Posté Tue 03 Jan 12 @ 12:53 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
djdad wrote :

An px ena tragoudi pouliotan akoma kai 0,20 euro, poses xiliades pwliseis pisteuete oti tha ekane ? Ypirxe periptwsi kapoios pragmatika pou agapaei tin douleia tou na min agoraze toulaxiston 20 tragoudia tin bdomada ? Twra den mporei, giati i tsepi einai adeia kai oso ki an agapame ti douleia mas ,,ouk an laveis para tou mi exwntos.


symfono apolyta!

alla eidika o klasikos ellinas "epeixirimatias", douleuei anapoda.
oso de poulaei toso anebazei ti timi, kai an ton rotiseis giati de katebazei times sou leei:

"den exo douleia, exo eksoda, an katebaso times de me symferei..."

paei na bgalei apo ti myga ksygκι!


tha anafero periptoseis apo ti perioxi mou.

1) mia pitsaria/spageti, gnosti sti perioxi mou, ekane douleia me ti sesoula. times tsimpimenes alla aksize.
ego taktikos pelatis 2-3 fores to mina pigena gia karmponara fournou (eimai makaronas) me timi 8.5euro
timi tsmpimeni afou milao gia 2xronia kai prin! apo mena eixe dei poly xrima giati pigena synexeia me parees
kai diaforetika atoma... to diafimiza ki'olas.
erxetai i krisi, peftei i pelateia kai ti kanei o malakas? bazei ti karmponara fournou 10.50euro!
apo tote de me ksanaeide oute emena oute tous filous mou.....
kai ti kerdise pou to ekane auto? apelise kai ti servitora kai servirei monos tou mazi ton delivery pou exei tora eno prin eixe 2 delivery...
gia moutzes einai autos.

2) soublatzidiko. anoigei kainourgio kai kanei gamota soublakia. to diafimizo kai go. mazeuei poly kosmo kai xezetai sto xrima.
to eixe 1.80. pernaei o kairos kai arxizei na to xalaei to soublaki tou... ginetai kai i allagi tou fpa kai tora to poulaei 2.30!
e loipon den ksanapatisa oute go oute kanenas gnostos mou.

ANTITHETA
3) anoigei soublatzidiko. KATAPLIKTIKO soublaki. arxizei me timi 2euro kai apotoma mazeuei toso kosmo oso den exoun 5 soublatzdika mazi.
eixe terastia epityxia diladi. ksekinise me 1 kai tora exei 6 mixanakia gia delivery! ginetai i allagi tou fpa kai to paei 2.20.
i pelateia paramenei statheri afou kai i poiotita paramenei statheri..... kai mia mera paraggelno kai ti mou leei???? "to soublaki to pigame 2 euro!"
apisteuto????
autos einai magkas gia mena. fysika oloi apo kei pernoun tora...

 

Posté Tue 03 Jan 12 @ 1:53 pm
egw katevazw apo edw http://www.music-bazaar.com?spartn=NP128963S484WA7A00&mbspb=107 tragoudia kai ellinika kai ksena... einai to mono site me toso xamili timi p exw vrei... (dn exei toso megali gkama gia ksena alla gia mainstream dn exw vrei kapoio p na mn t exei)
piteme opws thelete alla kati tetia magazia me vlaxous afentika xeromai pou klinoun. Eixa enan filo kapote opou anikse mia kafeteria kai m zitise na paiksw mexri na vrei monimo DJ (mias kai dn ithela na paiskw se auto to magazi logw elipsis xronou) kai o tipos m eipe sto telos e entaksi 3 fores epekses poso na s dwsw.. perna na s kerasw kanena kafe kamia mera.. apo tote oute to til dn sikwnw otan m pairnei (eklise kai to magazi)
 

Posté Tue 03 Jan 12 @ 2:31 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Aledjo, omologw oti to paradeigma me ta souvlatzidika mporei na min antapokrinetai stin mousiki pragmatikotita, afou den milame gia to idio proion poiotika (ta idia tragoudia dld), ena omws einai sigouro . Mou anoikse tin oreksi !!! .2 me dipli pita , kai mpoliko tzatziki parakalw !!! xaxaxa
 

Posté Tue 03 Jan 12 @ 3:41 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
emena to idio mou fainetai.... agora-emporio einai kai ta 2. euro theloun kai ta 2. ptosi timon theloun kai ta 2

poia i diafora? sto oti ta soublakia ta pairneis syxna ena ta tragoudia 1 fora?
an einai auto tote giati ta laptops, cpu, ram exoun pesei -400% se sxesi me prin 10 xronia?
de pernoume kathe mera laptop

oso gia to music-bazaar, to ksero xronia tora alla pote den ematha an einai nomimo katastima i oxi.

opos kai na'xei, akoma kai apo nomimo eshop na agoraseis tragoudi, de mporeis na apodikseis oti to exeis nomima....

 

Posté Tue 03 Jan 12 @ 3:59 pm
oute omws, mporeis na apodikseis, pws to exeis paranoma...
aposo kserw toulaxistwn prin kairo eixa diavasei oti einai nomimo.. vevaia auta ta elege t idio t site..
 

Posté Tue 03 Jan 12 @ 4:23 pm
Einai h idia patata poy kanei to kratos me toys foroys. Oso pio poloys foroys vazei toso pio liga pairnei giati apo th mia den exei o kosmos na plhrwsei kai apo thn allh ayksanontai oi forofygades.
 

Posté Wed 04 Jan 12 @ 8:59 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
 

Posté Thu 05 Jan 12 @ 7:32 am
aledjo m evales s ipopsies otan m eipes gia tn nomimotita tou music-bazaar. Me ena grigoro psaksimo sto internet ematha pws poulane "underground" kommatia opou dinontai dwrean apo tous dimiourgous (kirios gia hip-hop) twra omws mpika s dilima... i poiotita ton kommatiwn einai ontws kali i @@ (dn ta exw dokimasei pote s poli megalo sistima) se ixosistima apo bar exw tn entiposi pws einai to idio m t "official" (an auta dn einai)...
 

Posté Thu 05 Jan 12 @ 10:51 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
 

Posté Thu 05 Jan 12 @ 6:04 pm
kalispera,
ena filos psaxni valitsa gia cd alla me mia idietairotita. as poume oti kathe selida pernei 4 cd. aftos theli na exei diples thikes, to ena pano apo to allo dld. dld me "4" thikes i selida na pernei 8 cd. Pou mporo na vro mia tetia valitsa? Elpizo na katalavate ti enoo.

Euxaristo!!
 

Posté Thu 05 Jan 12 @ 6:27 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
 

Posté Fri 06 Jan 12 @ 8:14 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
 

Posté Sat 07 Jan 12 @ 8:35 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
 

Posté Sat 07 Jan 12 @ 11:05 am
Καμιά ιδέα για ---> ΦΘΗΝΟ <--- flightcase? Περίπου 70x35x10 (εσωτερικές διαστάσεις). Έχω βρει στο thomann ένα που είναι για το mixdeck με 58€, αλλά και με τα μεταφορικά πάει 80... Εδώ που μπορώ να βρω;
 

Posté Sat 07 Jan 12 @ 11:29 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
 

Posté Sat 07 Jan 12 @ 12:15 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
djdad wrote :
to opoio tha pwleitai enanti mias mikris timis.


gi'auto leo lol.

1 video tutorial pou douleuei san diafimisi tou programatos dixnontas tis dinatotites tou, einai tragiko na to poulane.

i diafimisi einai tzampa, de plironoume gia na ti doume.

an itan polla tutorials opos gia paradeigma pou exei to photoshop, tote nai na to poulagane san ekpaideusi... alla ENA???

edo akoma kai o ellaskin exei kanei apeira video me tutorials kai ta anebazei sto youtube free.

eleos

(an to ekane to traktor, tha to katalabena..... alla to virtualdj???????)

giati de to dinoun ston ellaskin pou exei kai onoma sti piatsa kai metraei i gnomi tou na kanei ena review/tutorial?
ego san etairia tha ton plirona ki'olas

 

Posté Sat 07 Jan 12 @ 12:49 pm
1%