Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet PA Sound System for Club

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

isdn56gHome userMember since 2013
Αλαξαν τα Δεδομενα και ήρθε στην κατοχη μου ενας Χώρος : 150 - 200 τμ . εκανα τις απαρετιτες διαδικασιες απο θεμα χαρτια κλπ κλπ . και ηρθαν πολλες εταριες .. για το στήσιμο ... αλλα εμπιστευομαι εσας ..
αυτα που ζηταω ειναι :
Η Τιμη που μπορει να δωσω ειναι αναλογα με το τι θα μου προτήνετε ! ( απο 5κ - 10κ ) ΜΑΧ .

Α) θελω να μου συστήσετε Ηχεια . εχω δει τον Χώρο και σκευτομαι γυρος τα 8 ηχεια για υψηλες συχνότητες .
και 4 Subs για χαμηλες συχνότητες .

Β) οσο αφορα για Ενυσχητή : συμγονα με τα ηχεια παντα και εχω Rack στην κατοχή μου : 20U .

Γ) οσο αφορα για Crossover : θα χρειαστεί ? ... μου ειπαν οταν θα εχω ενα συστημα απο ενυσχητες ΠΑΝΩ απο 3κ W . θα χρειαστω crossover.

Δ) mixers -decs κλπ εχω στην κατοχή μου ! Δεν χρειαζετε να αγορασω ..

H εταιριες με συνεργιο που ηρθαν μου ειπαν 30 - 45 κ E.

Αυτα ειναι για το Club !

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Οσο αφορά τωρα για το Σπιτι μου . ειναι : 50τμ . ειναι για παρτακια πιο πολυ . Για ΔΥΝΑΤΗ ΜΟΥΣΙΚΙ ! .... να νιωθουν τα μπασα !

Ηχεια - Amps - mixers - Subs . details . Δεν εχω ιδεα .. αν μπορειτε να με Help . !!
 

Posté Wed 01 Jan 14 @ 2:17 pm
Θα σε παρακαλούσα να ξαναγράψεις την ερώτηση σου στο ΣΩΣΤΟ νήμα >>>ΕΔΩ<<<

Topic Locked
 

Posté Thu 02 Jan 14 @ 12:20 am


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)