Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet VMS4.1

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

Καλημερα σε ολους ισως θα σας φανει περιεργη η σημερινη μου απορια με την vms4.1 αλλα πιστευω πως οποιος διαβασει το θεμα που εχω θα καταλαβει.λοιπον ανοιγω το προγραμμα μου L.E αριστερα βλεπω κανονικα τους εξωτερικους μου δισκους ανοιγω εναν απο αυτους επιλεγω ενα φακελο με ονομασια π.χ dance 1ακριβως απο κατω υπαρχει φακελος dance 2,ανοιγω τον dance 1 εμφανιζονται ολα τα tracks που εχω μεσα φορτωνω τραγουδι παιζει κανονικα σε οποιοδηποτε deck... χωρις να ανοιξω τον φακελο dance 2 εχει ανοιξει δια μαγειας μονος του και μου εμφανιζει τα tracks που εχει μεσα χωρις να πειραξω κατι,μπορει καποιος να μου πει τι συμβαινει και τι θα πρεπε να κανω ισως ισως να χρειαζετε καποιο update η vms...Σας ευχαριστω
 

Posté Thu 25 Sep 14 @ 2:13 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Oi leitourgies tou Browser einai mapparismenes sta TOuchStrips tis VMS4, kai epomenws i paramikri kinisi i aggigma fterou lol, mporei na epiferei anepithymites leitourgies.

Stin version 8 (tin opoia mporeis na apoktiseis agorazwntas mia Pro Infinity i mia PLUS adeia), yparxei kai ennalaktikos mapper opou oi leitourgies Browser einai mappriesmenes se 2o mode sta panw knobs kai ta TOuch Strips einai diakosmitika (den mporesa pote na katalavw tin logiki tis American Audio ..tespa)

Dystixws stin LE version, den mporeis na allakseis tin symperifora kanenos apo ta koumpia, knobs klp (mapping)
 

Posté Thu 25 Sep 14 @ 3:19 am
σε ευχαριστω παρα πολυ
 

Posté Thu 25 Sep 14 @ 5:34 am
Καλησπερα σε ολη τη παρεα, εκτος απο τα πολλα προβληματα που εχω αντιμετωπισει και συνεχιζω να αντιμετωπιζω με την vms(LE)εχω σχεδον μια εβδομαδα που παιδευομαι με τους εξωτερικους μου δισκους οσο αφορα το διαβασμα μεσο του virtual,αφου τον συνδεσω στον υπολογιστη ανοιγει κανονικα οταν ανοιξω το virtual τις περισσοτερες φορες δεν βλεπει καθολου τον/τους δισκους και αναγκαζομαι να κανω restart το οποιο δεν εχει αποδειχθει <σωτηριο> τις περισσοτερς φορες,οι δισκοι που χρησιμοποιω ειναι μολις 2 500GB τις WD αλλα αυτο φανταζομαι θα'ναι λεπτομερεια.....Μπορειτε να μου πειτε αν υπαρχει καποια λυση...Σας ευχαριστω
 

Posté Mon 29 Sep 14 @ 12:46 pm


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)