Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet virtual8

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

παιδιά έχω ένα πρόβλημα με το virual8 εκεί που παίζω κανονικά κλεινη και ξανά ανοιγη μόνο του και συνεχειζη να παίζει... τη παίζει τη γίνεται???
 

Posté Wed 03 Dec 14 @ 1:29 pm
djtasosvalira wrote :
παιδιά έχω ένα πρόβλημα με το virual8 εκεί που παίζω κανονικά κλεινη και ξανά ανοιγη μόνο του και συνεχειζη να παίζει... τη παίζει τη γίνεται???


 

Posté Wed 03 Dec 14 @ 1:31 pm
-Συγνώμη Γιάγκο Δράκο, θες να πεις ότι το πρόγραμμα εκεί που παίζει κανονικά, κλείνει και ξανα-ανοίγει.
-'Οχι Βίρνα. Δεν είπα αυτό. Είπα, πως, εκεί που παίζει κανονικά, το πρόγραμμα κλείνει και μετά ξανα-ανοίγει.

Φίλε μου, βάσει περιγραφής σου, μόνο ένα μέντιουμ θα μπορούσε να μας πει τι φταίει.
Κλείνοντας, πρέπει να σου πω ότι το διαβάσαμε με την πρώτη φορά. Δεν υπάρχει λόγος να φτιάχνεις νέα ποστ κάθε δυο λεπτά.
Λυπήσου μας.
 

Posté Wed 03 Dec 14 @ 1:38 pm
Το έχουμε πει πολλές φορές ότι οταν το πρόγραμμα κλείνει και ανοίγει μόνο του στο "ίδιο" σημείο αυτό σημαίνει οτι έχει κρασάρει και οτι το crashguard ξαναξεκινά το πρόγραμμα στέλνοντας μας το crash log εαν την δεδομένη χρονική στιγμή υπάρχει σύνδεση στο internet.
Εάν λοιπόν σου κρασάρει το πρόγραμμα καλό είναι να μας πεις τι ακριβώς κάνεις, με ποια έκδοση (build) και σε τι υπολογιστή/λειτουργικό ώστε να βρούμε την αιτία του προβλήματος
 

Posté Thu 04 Dec 14 @ 9:10 am


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)