Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet DDJ SX2

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

OMHROSPRO InfinityMember since 2007
Παιδιά τις καλησπέρες μου.
Μια ερώτηση σχετικά με την DDJ SX2.
Παρατήρησα πως τα βασικά κανάλια της είναι όπως κοιτάμε την κονσόλα, από αριστερά προς τα δεξιά, το 2ο και 3ο κανάλι. Και μεταξύ τους είναι το κανάλι του sampler. Μπορώ να κάνω το 1ο και το 2ο ποτενσιόμετρο (κανάλια) της κονσόλας βασικά;;Deck 1 και Deck 2 αντίστοιχα. Και το 3ο και 4ο κανάλι, Deck 3 και Deck 4 αντίστοιχα;;; (Πάντα όπως κοιτάμε την κονσόλα από αριστερά προς τα δεξιά. Ή τουλάχιστον το 3ο και 4ο κανάλια βασικά. Αυτό πού με ενδιαφέρει είναι μην έχω απόσταση στο χέρι μου μεταξύ των καναλιών (όπως είναι τωρα με το sampler στη μέση)
Ελπίζω να έγινα σαφής!
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Posté Thu 09 Jun 16 @ 1:52 pm
mixerorder στις ρυθμίσεις εκεί ορίζεις τη σειρά .Βάλτο στο 1234.
 

Posté Thu 09 Jun 16 @ 8:39 pm
OMHROSPRO InfinityMember since 2007
Τέλεια! Θενξ Κάππα!
Να φανταστώ πως αυτές είναι και οι μοναδικές μου επιλογές. Δε μπορώ να τα βάλω με την σειρά που θέλω εε;;
πχ. 3412
 

Posté Fri 10 Jun 16 @ 10:40 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Therwtika mporeis (toulaxiston stin 8.1, giati stin 8.2 to setting exei allaksei), o controller tha akolouthisei ti seira pou tha dilwseis, alla to skin den ypostirizei oles tis diatakseis, kai yparxei periptwsi sto 4 Decks na min pareis katholou mikti/grafika.
 

Posté Fri 10 Jun 16 @ 10:55 am
OMHROSPRO InfinityMember since 2007
Αχα.. Την 8.1 έχω απ'οτι βλέπω. Και πως μπορώ θεωρητικά να το αλλάξω;; Γιατί δε βλέπω τη συγκεκριμένη σειρά που ανέφερα. Να το δοκιμάσω και αν έχω τυχόν προβλήματα θα ακολουθήσω την 1234.
 

Posté Fri 10 Jun 16 @ 11:12 am
Bάλε την 8,2 με κλειστά μάτια.Θα δεις μεγάλη βελτίωση σε πολλά πράγματα.
 

Posté Fri 10 Jun 16 @ 3:08 pm


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)