Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet Ερωτησεις για λίστες

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

PANOSVPRO InfinityMember since 2007
Καλησπέρα παιδες!
εχω καποιες ερωτησεις σχετικα με λίστες..
καθε βδομαδα κανω μια εκπομπη σε ενα ραδιοφωνο καποιες φορες ζωντανα καποιες κονσερβα.
για την καθε ωρα φτιαχνω ενα playlist (καποια απο τις προηγουμενες μερες) και συνηθως χρησιμοποιω το tab του automix ωστε να τα συγκεντρωνω εκει(ελεγχωντας το πληθος και την συνολικη διαρκεια στο tab που χει πανω ) και μετα τα κανω copy paste σε μια playlist και τα σωζω (ανα ωρα)...
οταν κανω recall το αρχειο της playlist παρατηρω οτι αν εχω προηγουμενως κανει καποιου ειδους σορταρισμα στον browser (πχ bpm) μου χαλαει την σειρα των κομματιων της λιστας..
εχω την εντυπωση πως απο το σορταρισμα αυτο επιρρεαζονται και τα αρχεια στην sidelist (αλλα δεν ειμαι σιγουρος)
αυτο που θελω λοιπον να κανω ειναι ειτε να μπορω με καποιο τροπο να μπορω να δω την αρχικη σειρα που τα χα επιλεξει στην λιστα ή επισης αν γινεται τα στοιχεια που γραφει στο tab του automix (συνολο κομματιων ,συνολο χρονου) να μπορω να το βλεπω και σε αλλο tab (πχ sidelist) η αν μπορω να φτιαξω ενα αλλο tab σαν του automix που να αναφερει φυσικα τα παραπανω στοιχεια...
ζηταω πολλα? θενκ γιου προκαταβολικά
 

Posté Sun 12 May 19 @ 3:09 pm
Dj-RFTDPRO InfinityMember since 2018
PANOSV wrote :

... αυτο που θελω λοιπον να κανω ειναι ειτε να μπορω με καποιο τροπο να μπορω να δω την αρχικη σειρα που τα χα επιλεξει στην λιστα


Δεξί κουμπί πάνω στην μπάρα που έχει όνομα, καλλιτέχνη bpm , κτλ και μετά πάνω πάνω reset sort order ...



Για τα υπόλοιπα θα πρέπει να την ξαναβάλεις στο automix ...
 

Posté Sun 12 May 19 @ 5:12 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
πωπωπω να μην το χω δει ποτε αυτο??? τι ταγαρι ειμαι!!! σε ευχαριστωωω!
 

Posté Mon 13 May 19 @ 8:59 am


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)