Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet Βοήθεια για ... πολλά maping - Page: 2
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Και οι 2 τρόποι κάνουν την ίδια δουλειά.
Απλά με την ανάθεση μέσα από το μενου (φωτό σου), δεν χρειάζεται να γράφεις/διορθώσεις scripts και αποφεύγεις τα "τυπογραφικά" λάθη καθώς και να θυμάσαι το όνομα της σελίδας/Page.
 

Posté Sat 12 Oct 24 @ 11:58 am
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Ευχαριστώ... θα πω στο phandom να μας τα εξηγήσει πιο αναλυτικά με το καλό στο σεμινάριο! 😊
 

Posté Sat 12 Oct 24 @ 12:18 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
lakis69 wrote :
[
Κάτι ψιλό κατάλαβα αλλά δεν τα δούλεψα ποτέ και δεν ξέρω στην χρήση κατά πόσο πολύτιμα είναι αυτά τα δύο κουμπιά.
Οκ κατάλαβα... είδα κάτι βίντεο και θυμήθηκα τι κάνουν.... νομίζω ότι σε λίγο καιρό αυτά θα είναι άχρηστα μίας και έρχεται το fluid beatgrid όπως έβαλαν και τα άλλα προγράμματα... δε το έχουν ανακοινώσει αλλά κάτι μου λέει ότι έρχεται σύντομα

πολλες φορες τυγχανει η μποτα να ρχεται η να ακουγεται λιγο διαφορετικα απ οτι αποικονιζεται στην κυμματομορφη...τουλαχιστον στα 90'ς που παιζω κατα κορον συμβαινει συχνα...ε με αυτο το κουμπι το ρυθμιζεις... οσο για το fluid beatgrid , το χει προς το παρον μονο το προγραμμα της algoridm, οποτε δεν ειναι κατι που " το χουν ολοι και λειπει μονο απο μας" κοινως δε ξερεις αν και ποτε θα κανουν κατι αντιστοιχο... εκτος αν ειμαι τοσο πολυ "αδιαβαστος"

 

Posté Sun 13 Oct 24 @ 9:38 pm
lakis69PRO InfinityMember since 2011
PANOSV wrote :
lakis69 wrote :
[
Κάτι ψιλό κατάλαβα αλλά δεν τα δούλεψα ποτέ και δεν ξέρω στην χρήση κατά πόσο πολύτιμα είναι αυτά τα δύο κουμπιά.
Οκ κατάλαβα... είδα κάτι βίντεο και θυμήθηκα τι κάνουν.... νομίζω ότι σε λίγο καιρό αυτά θα είναι άχρηστα μίας και έρχεται το fluid beatgrid όπως έβαλαν και τα άλλα προγράμματα... δε το έχουν ανακοινώσει αλλά κάτι μου λέει ότι έρχεται σύντομα

πολλες φορες τυγχανει η μποτα να ρχεται η να ακουγεται λιγο διαφορετικα απ οτι αποικονιζεται στην κυμματομορφη...τουλαχιστον στα 90'ς που παιζω κατα κορον συμβαινει συχνα...ε με αυτο το κουμπι το ρυθμιζεις... οσο για το fluid beatgrid , το χει προς το παρον μονο το προγραμμα της algoridm, οποτε δεν ειναι κατι που " το χουν ολοι και λειπει μονο απο μας" κοινως δε ξερεις αν και ποτε θα κανουν κατι αντιστοιχο... εκτος αν ειμαι τοσο πολυ "αδιαβαστος"



Όχι δεν είσαι αδιάβαστος... υποθέτουμε όλοι ότι κάποια στιγμή ελπίζουμε και πιστεύουμε σύντομα ότι θα μπει και στο vdj ... έχω μια διαίσθηση 😊😊 ναι θυμήθηκα τι κάνει αυτό αλλά την πιάνω την μπότα με το αυτή σε τέτοιου είδους τραγούδια... έτυχε να.μη τα δουλεύω αυτά τα κουμπιά και στην sx2 ίσως λάθος μου και δε τα έχω συνηθίσει
 

Posté Sun 13 Oct 24 @ 9:58 pm
lakis69PRO InfinityMember since 2011
djsadim wrote :


Έπιασε μια χαρά ευχαριστώ που μου το βρήκες! Αν και θα ήθελα να ήταν λευκό αντί για πράσινο αλλά αν δεν γίνεται θα ανεχτώ το πράσινο
 

Posté 6 days ago @ 10:43 pm