Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet Database Atomix - diabaste kati simantiko!

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

ARTWORK και LYRICS σε MP3 που παίζει το ATOMICS
=====================================
Χαιρετώ το φόρουμ, αν και έχω να μπω πολύ καιρό (από τότε που έκανα την αναβάθμιση σε 3.2).
Ομολογώ ότι είμαι αρκετά αφελής γιατί έπαθα την εξής ζημιά. Εδώ και τόσα χρόνια παίζω με το Atmix MP3! Στα comments έχω βάλει διάφορες πληροφορίες που με ενδιαφέρουν (την ώρα που παίζω). Επιπλέον έχουν γίνει "Αnalyse" όλα τα τραγούδια.
Πριν από μια εβδομάδα, εγκατέστησα το Itunes το οποίο, πρόσθεσε Lyrics και Artworrks σε όσα κομμάτια (ξένου ρεπερτορίου φυσικά) μπόρεσε να βρει.
Η καταστροφή ήταν ολοσχερωτική στην database των τραγουδιών ξένου ρεπερτορίου. Το Atomix δεν γνώριζε κανένα τραγούδι, ούτε μου έδειχνε comments. Επιπλέον ήθελαν όλα "Analyse" και φυσικά είχε χάσει και τα Cue Points.
ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΗ= Αν φορτώσω ένα τραγούδι χωρίς ID3 Tag. Μετά βάλω στο τραγούδι ID3tag Version 1 ή προσθέσω και ID3tag Version2 τότε δεν υπάρχει απολύτως κανένα πρόβλημα.
Το πρόβλημα υπάρχει μόνο όταν προσθέσω LYRICS ή ARTWORK στα κομμάτια.
 

Posté Sat 17 Dec 05 @ 11:54 am
Ο Radio DJ 105 είμαι και πάλι, αλλά μπαίνω με το account μου. Δυστυχώς, δεν μπορώ να σβήσω αυτό το account, και να κάνω το Radio DJ 105 να λέει "Lincenced User).
 

Posté Sat 17 Dec 05 @ 11:58 am


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)