Connexion rapide:  

Forum: Balkan Forum

Sujet Dobro dosli na VirtualDJ forum - Page: 3

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Pozdrav Daki, dobrodosao. Kako je u Nemackoj?
 

Posté Sat 06 Nov 10 @ 2:44 am
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
DJ-ALF wrote :
Pozdrav Daki, dobrodosao. Kako je u Nemackoj?


u nemockaj, kako da bude dosadno i hladno. Cekam kao lud na DN-MC6000
 

Posté Sat 06 Nov 10 @ 6:28 am
pozzzz svima!!!

Evo da se tuspasim i ja.
Nedim 25 godina,dolazim iz Bosne i Hercegovine tacnije iz Sarajeva. DJ-ingom se bavim vec 6 godina medjutim 2010 sam sve rasprodao (2 x pioneer dj 400 + pioneer DJM 700 black) jer sam se tako iznervirao kad sam vidio kako se kod nas sve radi i kako djeca uzimaju poslove,a nebi o tome sad bit ce tema i hope so :).
Tako da evo od 2011 opet sam se malo angazovao naravno uzeo novo umjetnicko ime DJ_eigHtY-sIx(86) by L.N. i evo skupljam lovu da sebi uzmem Hercules DJ 4 Set jer mi se iskren da budem neda vise prziti cd-ovi i nosati playeri.Vecina klubova ima playere pa sam tom logikom isao.Trenutno sam dj u klubu Peoples u Sarajevu koji je ptvoren prije nepuna 2 mjeseca.Kapacitet objeka je cca 500 ljudi :)

Veliki pozdrav svim Balkancima :)
 

Posté Mon 10 Jan 11 @ 7:06 am
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
pozdrav eighty, sto ne razmisljas bolje da kupis Denon MC-6000 mnogo mocna stvar.
Ja je imam skoro mesec dana i moram da kazem da do sad nisam cuo bolji qualitet Soundkartice
 

Posté Mon 10 Jan 11 @ 7:16 am
a razmislajo sam i o Denonu nije lose,al ne znam vjeruj nekako mi je prakticniji bar mani hercules.Pregledao sam sve i jedan klip koji je postavljen i svi su oduseljveni sa Herculesom,a u sta sam siguran i sa Denonom MC6000.
 

Posté Mon 10 Jan 11 @ 7:45 am
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
DJ_eigHtY-sIx(86) by L.N. wrote :
a razmislajo sam i o Denonu nije lose,al ne znam vjeruj nekako mi je prakticniji bar mani hercules.Pregledao sam sve i jedan klip koji je postavljen i svi su oduseljveni sa Herculesom,a u sta sam siguran i sa Denonom MC6000.


ja bi ti ipak preporucio denon posto u nemackom i engleskom forumu gde se ja popravilno nalazujem, kazu svi da Soundkartica u Hercules mnogo slaba imao sam ja vec Mk2, Hercules RMX i stelle u combi sa connectiv M-Audio ali nista nije bilo toliko fantastcno kao Denon i nijedan controller nije imao te mogucnosti
 

Posté Mon 10 Jan 11 @ 8:34 am
Pozdrav svima!
Da se predstavim. Zovem se Igor i DJ ime mi je "DJ Kao", ima priča vezana uz to. Imam 28 godina i miksanjem na Virtual DJ-u se bavim već dobrih 10 godina. Oduvijek sam bio fasciniran DJ-ima na partijima, pa sam sam odlučio krenuti u te vode, pojavile su se prve mixete i počelo je maltretiranje ostalih ukućana techno zvukovima. Bili su i pokušaji nastupa pred najkritičnijom publikom - ekipom, koji su uvijek govorili "...to se nemre samo tak, DJ nemre bit svako, ti si KAO neki DJ....itd...". Nakon nekog vremena, tj. par godina ja sam se isteso i nastao je DJ Kao :)
Evo prošo sam dosta partija, čuo i probo svašta, promijenio par mikseta, par stilova el. muzike da bi danas bio usmjeren na minimal i njezine podvrste ćiji me zvukovi jednostavno ponesu.
Od opreme, osim original Virtual DJ imam i Numark MixTrack Pro koji je jednostavno bolestan controler....
super je sto ima ovaj forum gdje su sve domaći ljudi i virtual freekovi pa da se razmjenjuju iskustva i da se rijesavaju problemi,
nadam se da ste me kroz ovih par rijeci uspjeli upoznati, te Vas sve jos jednom pozdravljam.
 

Posté Mon 17 Jan 11 @ 8:00 am
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
Dobrodosao, Pozdrav DJ Kao :)
 

Posté Mon 17 Jan 11 @ 11:29 am
enaRX8Home userMember since 2011
e ljudi kak se stavlja slika na profilnu pls helpajte!!!
 

Posté Fri 15 Apr 11 @ 1:07 pm
Zdravoo svima... ja bi zeleo da skinem neki smple ili neki skin da li bi moglo to za dzabe ?
Hvala u napred
 

Posté Tue 14 Jun 11 @ 12:43 pm
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
Cao Zuco, da skidas sample files ili Skin moras da kupis original licensiju Virtual DJ
 

Posté Thu 16 Jun 11 @ 12:29 am
Boki22Home userMember since 2011
Ljudi ja sam vamo novi jel moram kupiti virtual dj original da bi mogo skinuti skinove za effect????
 

Posté Sat 12 Nov 11 @ 8:49 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Da, moras da imas Pro licencu za efekte.
 

Posté Mon 14 Nov 11 @ 11:05 am
Pozdrav svima.Procitao sam sva pitanja i jako mi se dopao forum.
 

Posté Wed 13 Jun 12 @ 10:03 am
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
Cao DeejayLesa, lepo ako ti se svidja
 

Posté Sun 17 Jun 12 @ 5:40 am
Pozz Svima Trebam pomoc kak da save-am pjesmu koju sam napravio?
 

Posté Thu 01 Aug 13 @ 5:04 am
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
cao, Dorian
 

Posté Fri 09 Aug 13 @ 12:38 am
treba mi neko da mi kaze sta mogu da radim imam hercules rmx kontrloler i disk sa virtual dj. 5.2. ali nemam serijski broj a nemam ni password od mejla sa kojeg sam registrovao kontroler hvala unapred
 

Posté Tue 30 Dec 14 @ 7:56 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Sifru za tvoju verziju VDJ-a mozes videti u My Account>My Licenses ovde na sajtu.
 

Posté Wed 31 Dec 14 @ 5:01 am
pozdrav drustvo kako mogu mapirati vdj 8 i numarka mixtrack 3
 

Posté Tue 24 Jan 17 @ 12:22 am


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)