Forum: Balkan Forum

(Serbia, Bosnia, Croatia, Slovenia, Montenegro etc)

.Dobro došli na Virtual DJ forum! Pročitati pravila pre postovanja. Koristite pretragu.
Sujet Muka Sa Semplovima

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

DejambaHome userMember since 2007
Imam acapelle i hocu da ih pustam u VDJ Sempler-u npr: F1, F2... i imam problem:
Editavao sam ih lepo u "Edit BMP" i kada ih pustam sa Deck-ova VDJ ih emituje sinhronizovano, ali ako ih ubacim u Sempler - BMP u Semplu UVEK ostaje isti - nebitno koji je deck u pitanju (npr. Ako mi je sempl BMP 130, a ja pustim stvar od 125 ili 135 na decku, BMP na Semplu mi je uvek isti iako mi je za odgovarajuci sempl BeatLock ukljuceno)
Probao sam i da snimim kao .vdj i opet isto!
Isto se desava sa VDJ 2.06, 3.4, 4.1, 4.3!
Moze li da se resi ovaj problemcic nekako?

Posté Wed 25 Jul 07 @ 10:17 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Prvo, kako koristis 4.3 demo verziju kada ne postoji :) ?
Razmisljaj o kupovini legalne verzije ;)
Sto se tice semplova, da bi Beatlock radio u VDJ semplovi moraju da budu u ".vdj" formatu i da budu snimljeni kao "Loop" a ne kao "Jingles". Ove koje ti koristis on automatski vidi kao Jingles i na njih ne utice funkcija beatlock. Mozes da pustis tvoje semplove u deku i da ih snimis sa VDJ u Loop varijanti i onda ce ti raditi kako treba.
Pozdrav

Posté Wed 25 Jul 07 @ 11:03 am
Probao sam sa snimim kako si mi rekao i radi kako treba, ali VDJ mi snimi SAMO 4 Beata i sa tim semplom radi kako treba.
Meni je potreban sempl od 16, 32, 64 Beata. Hocu da na nekom instrumentalu pustim sinhronizovano acapellu neke pesme, bez diranja drugog Deck-a

Posté Wed 25 Jul 07 @ 12:20 pm
Editovao sam tvoj post, nije dozvoljeno pominjati krekovane verzije ;)
Da, VDJ po default-u snima 4 takta ili beat-a, za vise, selektuj loop od 8 ili 16 beat-a pa onda pritisni Rec dugme i onda ce ti snimiti duzi loop.
Nadam se da ces uskoro imati licencu kao i ja ;)

Posté Wed 25 Jul 07 @ 1:31 pm
OK
Sada mi rade i loop-ovi u Sempleru i od 32 Beata kako treba.
Potrebno je samo acapella-e editovati korektno ako to VDJ ne uradi automatski, posto se sa njima malkice teze snalazi i Sempler ih pusta bas po JUS-u.
:-)
Hvala.

A za licencu........
:'-(
Bi' ja, al' visa sila.

Posté Fri 27 Jul 07 @ 3:52 am
Zato smo tu ;)
Kada budes imao para verujem da ces napraviti pravi izbor ;)

Posté Fri 27 Jul 07 @ 5:15 am

(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)