Connexion rapide:  

Forum: Balkan Forum

Sujet Pitanjce jedno za dj alfa... - Page: 1

Cette partie de ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes

DjDiscyHome userMember since 2007
kupio sam laptop snage procesor 1,84 i 512 mb rama ....zanima me dali je to dovoljno za koristenje virtual dj-a ...inace radim na kompjuteru 3,00 i 1gig rama i sve super radi pa me zanima dali cemu to biti dovoljno...hvala
 

Posté Wed 05 Sep 07 @ 7:07 pm
DjDiscyHome userMember since 2007
Nezanima me video mixanje znaci samo mp3.. znam da je za video to mali snage..
 

Posté Wed 05 Sep 07 @ 7:08 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
To je ok za audio, samo malo podesi Windows i iskljuci sve gluposti koje ti ne trebaju tipa Power Managment i System Restore.
 

Posté Thu 06 Sep 07 @ 10:47 am
Ovdje imate dosta stvari kako nariktat vase kante :D da rade sto bolje kad je audio u pitanju..

http://www.musicxp.net/


Kad je vec rijec o kantama....i ja posjedujem neku kantu od laptopa sa 1.6 P4-M procesorom koji posjeduje speedstep. Prvo objasnjenje za neke koji neznaju sta je to speedstep kod pentium-M procesora. (Kod amd-a se to zove Cool'n'Quiet). To je tehnologija koja ima za mogućnosti snižavati, ovisno o opterećenju, napon i množitelj procesora.
Ja sam imao tu situaciju da je procesor povremeno radio na 1200 mhz...odnosno prebacivao se sa 1600 mhz na 1200 i obratno. Posto je audio jako osjetljiv na ove stvari, ovo mi nije islo u korist nikako. Probao sam u biosu laptopa naci opciju da disable-am speedstep, no nije je bilo i bacio sam se na trazenje rijesenja ovog problema. Htjeo sam da proc radi konstantno u punoj snazi i rijesenje sam nasao na jednom drugom forumu u obliku aplikacije za windows xp. Simpatican programcic a mozda nekome i pomogne

SpeedSwitchXP

a mozete ga preuzeti sa http://www.diefer.de/speedswitchxp/index.html

pozdrav iz Tuzle

 

Posté Fri 07 Sep 07 @ 9:32 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Pozdrav
O ovome je mnogo puta pricano na glavnom forumu, ali definitivno vredi da se ponovi ovde na Srpskom ;)
Da li imas opciju u bios-u da iskljucis Speedstep? Ja kod mene imam na novom Core 2 laptopu i radi bez problema.
Poz
 

Posté Sat 08 Sep 07 @ 10:33 am
Nemam :), naveo sam u prijasnjem postu, ali izgeda da si fulao. Ajde nema veze, svakom se desi. Gledao sam tvoj profil i mogu ti reci da ti je lista super, mal te ne ista kao kod mene....izgleda da su nam ukusi slicni. A sta nam je isto?...Isto nam je prezime hehe :) pozz
 

Posté Sat 08 Sep 07 @ 6:59 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Pitao sam te jer to zavisi od bios-a na ploci, neki su imali ;)
Funky house Rulez ;)
Pozdrav Ivanovicu :)
 

Posté Sat 08 Sep 07 @ 10:05 pm
TheArmand for security reasons your message won't appear until a moderator has reviewed it.
 

Posté Sun 09 Sep 07 @ 4:51 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Za sada ne mozes jer MSN koristim samo za posao.
 

Posté Sun 09 Sep 07 @ 8:21 pm
DjDiscyHome userMember since 2007
Daj pomozi mi kako da iskljucim power Managment i System Restore...
 

Posté Fri 05 Oct 07 @ 2:11 pm
DjDiscyHome userMember since 2007
Iskljucio sam ih ali da reci mi za sto sluzi power menagment
 

Posté Fri 05 Oct 07 @ 3:03 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
DjDiscy wrote :
Iskljucio sam ih ali da reci mi za sto sluzi power menagment

Pa to ti je ono od opcija kada ce da gasi monitor, hard dsik itd. da bi stedeo struju sto ti uopste ne treba. Ne zelis nesto da ti se gasi dok radis, zar ne ;) ? Najvise resursa dobijas kada iskljucis System Restore.
Poz
 

Posté Sat 06 Oct 07 @ 11:16 am
DjDiscyHome userMember since 2007
alf daj mi reci kakav ti je ovaj novi virtual dj..5,0 rev4,,,na cemu su poradili kako ti se cini...
 

Posté Mon 08 Oct 07 @ 5:44 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Najvise na stabilnosti i ispravkama nekih bagova, Stephane (tvorac Virtual DJ-a i Atomix Mp3-a) tvrdi da je ovo najstabilnija verzija od kako se pojavio VDJ ;)
Do sada bi vec i sam probao, da si nabavio licencu ;)
 

Posté Mon 08 Oct 07 @ 9:57 pm
DjDiscyHome userMember since 2007
Daj mi reci koliko je sigurno ovo kupovanje virtual dj-a preko online sa credit kard...
 

Posté Wed 10 Oct 07 @ 12:10 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Pa sigurno je, mozes da napravis privremeni racun i da tamo uplatis samo sumu koja ti je potrebna za kupovinu. Mozes takodje da uradis to i sa money transfer opcijom, posaljes im pare na racun i to je to. Ti dobijas serijski broj na tvoj mail a njega ubacujes u svoj login ovde na forumu i onda ces imati deo za skidanje odakle ces skinuti program. Ako ti treba neka pomoc, javi se slobodno ovde ;)
 

Posté Wed 10 Oct 07 @ 1:00 pm
DjDiscyHome userMember since 2007
Ovih dana cu skupit novac pa cu ti se javit za pomoc......jos nesto zanima me dali se moze onaj novi skins multi fuction 2,0 convertirat da bude widescreens.... ja sam probo ali mi nije uspjelo... pozzz
 

Posté Thu 11 Oct 07 @ 10:45 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Vazi, kad odlucis ti se javi pa cemo napraviti nesto, tu su Teameri da pomognu ;)
Skin moze da se edituje ali to nisam nikad radio, ja koristim Cue Wide koji je napravio Cioce i taj mi se najvise svidja. Ili naucis da editujes skinove ili sacekas da to neko uradi za tebe ;)
Poz
 

Posté Thu 11 Oct 07 @ 10:51 am
DjDiscyHome userMember since 2007
ajd mi rijesi nekako neki widescreen skins.... onaj multufuction je free samo da mi ga neko convertira u wide.....obeco mi je neki Nrg pa mi nije napravio...pozzz
 

Posté Thu 11 Oct 07 @ 7:03 pm
DjDiscyHome userMember since 2007
Nemogu vjerovat probo sam radit bez mappera na virtual dj i puno bolje mi radi nego sa maperom...
 

Posté Sat 27 Oct 07 @ 1:47 pm
87%