Connexion rapide:  

Forum: Balkan Forum

Sujet kako promovisati sebe nabiti rating

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

egzoHome userMember since 2008
Pozz svima ovde ja sam nov i zasad totalni noob nego polako sutra imam prvi cas kod ALF-A(alfe znas vec ko sam :)... Nego zanima me od vas kako ste nabili rejting u samom startu mislim da vas zowu na zurke i to... ?
 

Posté Fri 11 Apr 08 @ 4:15 pm
DejambaHome userMember since 2007
Da li je to "Kurs Didzejstva"? :-) Napisi nam sta ucite ako nije problem!

Ako si mislio da odmah na pocetku "nabijes rejting" moras da primenis neke od starih "dzukelskih" tehnika:
- spustanje cene (ukljucuje i rad za dzabe kao i rad u minusu gde ces da placas i prevoz i sve vanredne troskove)
- uvlacenje u bulju menadzerima svih mogucih lokala, gazdama tih lokala i njihovoj prekobrojnoj rodbini
- pljuvanje po kolegama
- velicanje svoje DJ opreme i fonoteke
...

:-)

Kazu da kvaliteti UVEK isplivaju na povrsinu, samo je pitanje vremena... Ja licno mislim da to vreme cesto dodje prekasno!
Posto ti nisi spreman da cekas, spremi neki set, uvezbaj ga maximalno i zamoli nekog popularnog DJ-a iz tvog mesta da te pusti da radis malo, ako si dobar primetice te ljudi i onda ne bi trebalo da ima zime


 

Posté Sun 13 Apr 08 @ 7:40 am
egzoHome userMember since 2008
ma jok... kurs lol :) cisto pocetnicke osnovne stvari
1)nije problem idem za DZ a prevoz mogu da se ogrebem od keve nekad
2)to bas i ne volim al jbg sta je tu je hehehe lepo pitam i zavrsim
3)mislis po kolegama koji rade isto ?? nemam takvih :) svi su u nekim rock grupama
4) za pocetak cu probati da izvucem laptop od nekih stranih organizacija pojavili se u skoli ...( vredi pokusati ovi iz skole dobili 4-5 kompova i neki metalci izuvkli 3 gipson gitare tako nesto i nekoliko mikrofona....

hehe "DJ-iz mog mesta " xD videcemo da naucim osnove odradim neki set pa cu videti sta ce kaze DJac :)

ajde imali jos neko da opise kako je pocinjao sa djingom ili sve na istu foru kao iznad sto pise :)
 

Posté Sun 13 Apr 08 @ 10:32 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Pozdrav
Zao mi je sto nismo imali vremena juce za malo kursa :), jer se desilo nepredvidjeno da sam imao dupli set tako da sam jedva ostao ziv ako mi verujes! Prespava danas ceo dan. Na zalost, ne planiram vise da radim u Party jer su gazde nevidjene dzukele kakve samo oni mogu da budu i ne zelim vise tamo da radim, nikada. Ako budem radio bice to neki drugi grad, ovde vise nema smisla raditi. Uvek me mozes naci u firmi, tako da nije problem.
Pozdrav
 

Posté Sun 13 Apr 08 @ 6:41 pm
egzoHome userMember since 2008
Ma ok no problemo :)
 

Posté Mon 14 Apr 08 @ 8:23 am
trefoilHome userMember since 2008
Kolega Dejamba je to vec dobro opisao iako ne izgleda tako strasno kad se zna da je svaki pocetak tezak.
Licno, oduvijek sam volio muziku i uvijek sam nekako bio u tom smjeru, doduse u pocetku je to bio hip-hop, r&b, pop i ostalo sto je na sceni, uvijek pratio najnovija desavanja i skidao najnovije pjesme. Reklamirao se kod raje tj. da svaku pjesmu koju pozele mogu dobiti kod mene, i malo po malo + sto je grad u kojem zivim manji, proculo se za moje ime. Svijet je znao kome da se obrati kad im zatreba neka stvar, bitno je da si u pocetku ekspeditivan, brz i da svijet vidi da moze racunati na tebe. U gradu postoji mnogo lokala pa i previse ali zna se gdje svira koja muzika, iako je danas vecinom turbo folk gdje god covjek udje. I tako sam ulazio u 2 lokala u kojima nerijetko bude strane muzike i u kojima je vekindom glavna spica u gradu, polahko sam se zblizio s gazdama i posto sam cuo da i u jednog i u drugog ne svira bas najnovija muzika ponudio sam da im donesem nesto od sebe, novije. Pristali su i jedan i drugi, jedan mi je cak odmah i platio sto nisam ni trazio ni ocekivao, i tako sam postao glavni distribuder muzike za ta dva lokala. Kako sam vec odavno bio presao na house i electro stvari a hip-hop, r&b i pop nabavljao samo zbog potreba ostalih ponudio sam u jednom od lokala da organizujem house party, gazda je pristao i jedan petak bio je samo moj, dobro sam se pripremio i pustio ono najbolje sto sam smatrao da treba, gazda mi je opet platio. Poslije tog partya opet sam dobio priliku i tako se nastavio moj niz, samo sto sad imam pozive i iz drugih lokala u gradu. Takodjer je jako bitno prije svega da imas dobar izbor stvarcica, svega i svacega, da uvijek iznenadis s necim novim. Mozda mi je prednost ta sto je grad manji i sto se vecinom svi poznaju i lahko je odskocit ako se malo potrudis dok mislim da je tako nesto teze u vecem gradu, zato gledaj da krenes od manjih lokala i gledaj da tu dadnes sve od sebe kako bi te neko zapazio.
Pozdrav, sretno.
 

Posté Thu 17 Apr 08 @ 6:49 am
egzoHome userMember since 2008
hvala za dodatni komentar na ovu temu :) ja bas ovih dana treba da napravim neku zurku u skoli i iznenadim sve tamo house/tehno party da nazowem to :) ali sam u tripu: da ce ispred mene stati 10 ucenika slusati 15 min i reci gledaj ovog bolida i otici u obliznu kafanu i pustiti semsu-zasto si se napio....
 

Posté Thu 17 Apr 08 @ 8:38 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Kad je zurka, da posetim klinke :P
 

Posté Thu 17 Apr 08 @ 9:43 am
egzoHome userMember since 2008
:))) u cetvrtak 24.april ali posto je direktor stoka po defaultu i nemam dobru reputaciju kod njega moze sve da za**** zacas...tako da jos cu da javim sta ce biti i kako ...
 

Posté Thu 17 Apr 08 @ 9:59 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Javi mi se, imam ja veze tamo :)
 

Posté Thu 17 Apr 08 @ 1:35 pm
egzoHome userMember since 2008
YEA..imas ti dosta fanova tamo kad su culi da neces vise da radis u party samo cujes (smrc) :) :) el ti se dolazi tamo u DS ?
 

Posté Thu 17 Apr 08 @ 2:12 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Gde tamo u DS? Zavisi kad, sta, znas da radim ceo dan :(
 

Posté Thu 17 Apr 08 @ 4:23 pm
egzoHome userMember since 2008
pa u skolu :) da da ako bude od 14h(sto mi je direktor predlozio), neces moci da dodjes a za kasnije jos uvek razmislja...nista onda cekam njegov odgovor pa cu da javim ovde....zopp
 

Posté Fri 18 Apr 08 @ 12:00 am
WEBMASTHome userMember since 2008
ja sam se probio veoma brzo.
u pocetku sam samo bio DJ iz kraja koji se mnogo kur.ci
kasnije, pesme po narudzbini i tako se probijao.
na kraju ja (DJ Bizzy) i moj drug DJ Playa smo napravili Tecno Riwer Party i tako smo postali uspesni.
radim pored jezera i posao mi se svidja, ali u pravu ste kada kazete da su sefovi pravi govnj,ari uvek hoce nesto sha nema veze sa vezom
 

Posté Tue 22 Apr 08 @ 2:27 pm
egzoHome userMember since 2008
sutra zurka u despotovcu definitivno :) od 11h do 14-15 zavisi od publike :) DJ eGz0nI / house tehno party
 

Posté Wed 23 Apr 08 @ 8:12 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Extra, odradi to dobro, malo vezbaj danas. Pozdravi sve one koji podrzavaju mene i kazi im da je podrzavam tebe ;)
 

Posté Wed 23 Apr 08 @ 10:51 am


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)