Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet ena problem exw

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

kalispera paidia !!!!!exw ena problem genika me akoustika k virtualdj!!to problem mu ine to e3is:
exw to program gia tin karta hxou to driver: Realtek (pou ine to xrwma tou programmatos ine mple!)
lipon exw ta dj headphones akg k 518!!
ta akoustika mu ta exw sindeesi sto mavro xrwma apo pisw pou ine to rear!otan to sindeew sto rear amesws apo mono tou to pc me rwtaei ti sindeeses stin karta hxou! k exei epiloges ti sindeesa!!egw otan me rwtise afto evala eksodos pisw hxeiou!!meta paw sto virtualdj program k otan kanw rear akougete mia xara omws epeidh exw ta hxeia ta logitech ta z-5500 ta evala mexri ti mesi k meta dn akouga ka8olou sta headphones mou!!!meta piga k evala sto program tou realtek tin epilogi akoustika dld headphones k meta akougotan full ta akoustika mou k mporousa na akousw!!!!pws gnt afto??dn gnt na ginei etci na akougete k stin epilogi eksodos pisw hxeiou dld na mou akougete full ta akoustika???
 

Posté Sun 19 Oct 08 @ 6:44 am
rr pedia ti gnt?? to exoun dei 60 views to 8ema alla me miden apotelesma!!!(lec k milaw se toixous k ksenous !!!se afto to forum)!!!
 

Posté Wed 05 Nov 08 @ 2:37 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Sorry, alla proswpika den exw katalavei tipota. Mallon eimai toixos i ksenos.
Giati paideusai kai den xrisimopoieis san karta ixou tin MK2 kai ta koustika sou sto bysma tis MK2?
 

Posté Wed 05 Nov 08 @ 6:17 pm
file djdad dn exw tin mk2 alla tin dj control mp3!!!(ontws krima !!!)alla ekana anava8misi to pc mu afto to kalokairi kai tou evala polla gia paradeigma evala tin mitriki : foxconn black ops pou ixe apo moni tis karta hxou twn 7.1 (mia sonar karta hxou eixe mesa tr dn 3erw ala na su pw)
 

Posté Thu 06 Nov 08 @ 11:45 am


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)