Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet Chill out room,..... (mpla, mpla, mpla...) - Page: 103

Cette partie de ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes

aledjoPRO InfinityMember since 2005
DIMZOULOU wrote :

Molis agorasa adeia gia 1 xrono(ananewsi) kai sto kapaki diavasa to post.
M'eftiakses :)


den eipa oti me esose to nod 32.
apla to ebala gia na to dokimaso mipos einai kalo.

kai ta apotelesmata os tora de me exoun ikanopoihsei...

 

Posté Thu 21 Oct 10 @ 2:46 pm
To nod einai koryfh, egw den to xrhsimopoiw logw tou monadikou tou defau... tou ragismatos. to exw dei arketes fores na anixneuete, na thelei xana klp, opote sto recovery disk gia setup systhmatwn exei vgei ektos.

Xrhsimopoiw edw kai xronia to Symantec Corporate Edition giati mou exei teriaxei ganti (xwris na to proteinw ws koryfaio), elafry, silent, no cracks, stable, kalo pososto anixneushs, syxna updates, parola auta to kanw disable otan exw pa (apo practice ws gig :) giati vlepw kati red peaks sto latency checker...
 

Posté Thu 21 Oct 10 @ 4:25 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Egw xrisimopoiw Panda Security edw kai 3 xronia (palia Norton), dinw peripou 50-60 euros ti xronia (3 licences) kai exw vrei tin ygeia mou. Elafry, kai diakritiko ..xaxax san diafimisi servietas akougetai...
 

Posté Thu 21 Oct 10 @ 5:03 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
gia mena to panda einai to xeirotero pou exo synantisei mprosta mou.
akoma kai se pelates (otan douleua) dimiourgouse problimata.....
 

Posté Thu 21 Oct 10 @ 5:20 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
To kalytero antivirus einai to "katholou" antivirus...
Den exo antivirus se kanena apo ta pc mou ...
 

Posté Thu 21 Oct 10 @ 6:50 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
bre apopsis thymamai pou to eleges synexeia auto alla exeis elegksei katholou to pc sou gia ious, trojan, malware kai giafora alla?

kane ena test na deis. ola auta mpenoun akoma kai xoris na kaneis tipota. (ektos an exeis linux i mac)
 

Posté Fri 22 Oct 10 @ 2:02 am
snik3Home userMember since 2009
aledjo wrote :
bre apopsis thymamai pou to eleges synexeia auto alla exeis elegksei katholou to pc sou gia ious, trojan, malware kai giafora alla?

kane ena test na deis. ola auta mpenoun akoma kai xoris na kaneis tipota. (ektos an exeis linux i mac)


me ena kalo firewall file mou aledjo de mpainei tpt

kai gia emena to antivirus einai lathos na yparxei installed monima se enan ypologisti...pio poly travaei tous ious para tous apwthei....

ena kalo firewall mporei na se kratisei makrya apo kindynous
 

Posté Fri 22 Oct 10 @ 2:52 am
djdad wrote :
Egw xrisimopoiw Panda Security edw kai 3 xronia (palia Norton), dinw peripou 50-60 euros ti xronia (3 licences) kai exw vrei tin ygeia mou. Elafry, kai diakritiko ..xaxax san diafimisi servietas akougetai...


+100000
 

Posté Fri 22 Oct 10 @ 5:11 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
molis irthe h 2500.....ta spaeiiiii.

mipws xerei kanenas na mou pei pou mporw na vrw kana soft case? h estw flight..
 

Posté Fri 22 Oct 10 @ 7:13 am
Άντε... μπράβο. Καλές μίξεις!

Για flight case σου κάνει οτιδήποτε είναι 3U και πάνω.

 

Posté Fri 22 Oct 10 @ 7:16 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
ξερεις καπου να παραγγεθλω straight?
thank youuuu
 

Posté Fri 22 Oct 10 @ 8:11 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Oop... ayto den einai aplos enas controller einai kai stand alone douleyei kai aytonoma me ext. diskous xoris na prepei na koubalas pc panta.
Kaloriziko Pano, perimenoume entypwseis.....
Proti -poniri erotisi- sto dosplay emfanizei ellinikous xaraktires an exeis ellinika filenames ?
Ksero den paizeis ...Ntalara opote den tha einai problima gia sena an oxi, oute ta Pioneer 400/900/2000 den ypostirizoun ellinika btw...


Denon DN-HD2500 DJ media player/controller - 40GB internal hard drive, USB port (manages up to 4 external devices via USB hub - sold separately). Supports external hard drive, USB stick, iPod and USB keyboard. USB-PC port. Includes Denon DJ Music Manager software. DN-D4500/DN-D4000 drive support, 3.8" hi-res backlit display, multi-function jogwheel with scratch mode, XML playlist support, next track buffer, editable auto crossfade, seamless loop function, A/B trim, A1+A2 hot start/stutter, 3-way BPM counter (auto, manual tap, manual input), 4 integrated effects (echo, echo/loop, flanger, high/mid/low filter), 3 platter effects (brake/dump/reverse), ±100% pitch control, memo function, 2x S/P-DIF (coax) out, 2x fader start inputs, 19" rack console/3U.
 

Posté Fri 22 Oct 10 @ 9:15 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
akrivws auto...
den einai mono controller.
einai karta hxou asio me dipla rca alla kai digital exodo..
einai stand alone player me eswteriko disko 40gb alla kai usb gia exwterikous diskous kai an pareiw kai to module ths dennon exeis kai ena wraiotato diplo cd!!...koinws ta xei ola....
apopsis de xerw gia ellinika alla 8a kanw rename ena arxeio gia na to dokimasw...apo vdomada 8a kanw ena wraiotato review..
thnx paides!
 

Posté Fri 22 Oct 10 @ 10:38 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
megies tssssss !!!!
 

Posté Fri 22 Oct 10 @ 5:19 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
 

Posté Fri 22 Oct 10 @ 5:25 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Otan enas meraklis, syndyasei texnologia kai talento .... euge !



 

Posté Fri 22 Oct 10 @ 7:00 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
djdad wrote :
Otan enas meraklis, syndyasei texnologia kai talento .... euge !

Na sympliroso : texnologia + talento + poly xrono + arketo xrima (2 ipad, 4 kameres, mini Lcd's) + Ta effects tou TexZK + ... + ... + kialo talento...
Apisteytos. To dj dAb kati mou thimizei. (oxi dj dad..)
Germanos einai ? h kati tetoio ?
 

Posté Fri 22 Oct 10 @ 7:38 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Kserete oti o arithmos twn posts den simainei tipota idiaitero, alla nomizw oti auti i eikona leei kati gia to Elliniko Forum, alla kai gia kapoious Ellines pou pera apo to Elliniko Forum symmetexoun energa stin VDJ Community.

To Elliniko Forum einai edw ! ..kai auto erxetai na desei kai me tin prwtovoulia kapoiwn na afisoun to stigma tous, kanwntas ena odigo gia djs.

Mia eikona ..xliies lekseis..



Ps. Tis simaies tis evala egw ...lol
 

Posté Fri 22 Oct 10 @ 8:21 pm
H eikona apla epikeirwnei auto pou exete apodeixei edw kai kairo me praxeis

Oti h Atomix einai poly thxerh pou sas exei sto forum ths kai pragmatika elpizw na exete kapoias apolaves apo auto gia na pernete kouragio.

Kalh synexeia kai pragmatika euxaristw gia osh gnwsh, plhroforish kai yposthrixh mas exete prosferei aploxera mexri twra...
 

Posté Sat 23 Oct 10 @ 2:03 am
ntax trelo palikar o mr dAb :) den eimia toso gadjetakias kai den nomizw oti tetia futuristika setakia tha me ekanan pio apodotiko, alla apolamvanw to na vlepw anthropous pou "to 'xoun"!
 

Posté Sat 23 Oct 10 @ 2:19 am
52%