Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet DJ DAD FOR EVER!!

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

DrJekylPRO InfinityMember since 2008
Σκεφτόμουν εδώ και μέρες αν θα έπρεπε να το κάνω πράξη αφού αναρωτιόμουν ότι ίσως τον έφερνα σε δύσκολη θέση. Τελικά το αποφάσισα. Αναφέρομαι στο Μπάμπη Ρηγόπουλο ευρύτερα γνωστό ως djdad. Μέσω αυτού του post θα ήθελα να του πω δημόσια ένα μεγάλο ευχαριστώ αφού πέραν των όσων μας προσφέρει καθημερινά μέσω του forum του VDJ (όπως και οι δύο Γιώργηδες - Phantom dj και Apopsis -) μου έχει προσφέρει τόσα πολλά (λες και με γνώριζε χρόνια) ώστε το λιγότερο που μπορώ να κάνω είναι το να του πω ένα απλό ευχαριστώ δημόσια!! Αν όλοι λειτουργούσαμε έτσι σίγουρα τα πράγματα θα ήταν καλύτερα σε όλους τους τομείς!! Δεν ξέρω πόσοι θα καθότανε να ασχοληθούν για 10 ώρες με το πρόβλημα κάποιου που δεν έχουν καν δει ποτέ (για κάτι που δεν είναι μέσα σε αυτά που είναι υποχρεωμένοι από τη δουλειά τους να κάνουν). Είμαι σίγουρος ότι δεν είμαι ο μόνος για τον οποίο λειτούργησε έτσι!!

Μπάμπη ναι είσαι πάντα καλά και σου εύχομαι ότι καλύτερο τόσο σε προσωπικό όσο και επαγγελματικό επίπεδο!!!!!
 

Posté Sat 18 Jan 14 @ 4:31 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
+1 djdad
 

Posté Sat 18 Jan 14 @ 5:01 am
Νήματα σαν κι αυτά είναι που δίνουν κουράγιο τόσο στον Μπάμπη όσο και σε όλους μας να συνεχίσουμε να κάνουμε αυτό που κάνουμε...

Εγώ προσωπικά θέλω να σταθώ σ' αυτό που έγραψες οτι αν όλοι λειτουργούσαν έτσι θα πηγαίναμε καλύτερα σε όλους τους τομείς...
και να συμπληρώσω οτι και αν όλοι αναγνώριζαν τον κόπο, την προσπάθεια και την προσφορά των ανθρώπων που τους παρέχουν βοήθεια όπως έκανες εσύ ίσως να είχαμε πολύ περισσότερους "Μπάμπηδες" παντού...
Οπότε σου αξίζουν κι εσένα συγχαρητήρια που σε μια κοινωνία - εποχή γεμάτη κόμπλεξ και κρίσεις εγωισμού βγαίνεις και μοιράζεις τόσο απλόχερα ευχαριστήρια αναγνωρίζοντας την αξία των συνανθρώπων σου!!!

Όσο για τον Μπάμπη...

Go Babis, Go!!! ;)
 

Posté Sat 18 Jan 14 @ 6:00 am
'Ενα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ και από εμένα στον Μπάμπη.
'Οταν χρειάστηκα τη βοήθειά του, ήταν παρόν.
Με τη σειρά μου, λοιπόν, πρέπει κι εγώ να πω ένα μεγάλο "ευχαριστώ" από την καρδιά μου στη δουλειά που κάνει ο Μπάμπης.
 

Posté Sat 18 Jan 14 @ 8:16 am
+1000 DjDad
Thanks for everything!
 

Posté Sat 18 Jan 14 @ 1:24 pm
Dee PPRO InfinityMember since 2006
Συγχαρητήρια τόσο στο djdad και την προθυμία του να βοηθήσει, όσο και για το ήθος σου! Το διαδίκτυο έχει γεμίσει με αρνητικά μηνύματα και κριτική, κυρίως γιατί όταν όλα πάνε καλά κανείς δε μπαίνει στο κόπο να πει ένα καλό λόγο. Έτσι διαστρεβλώνεται η πραγματικότητα... Μια πραγματικότητα, που κυρίως για τους χρήστες του χώρου αυτού, είναι κάτι παραπάνω από θετική!
 

Posté Sun 19 Jan 14 @ 4:15 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Na ste kala paidia. Euxaristw gia ta kala sas logia. Aisthanomai kai ligo perierga na sas pw tin alitheia, afou ola ta parapanw einai meros tis douleias mas. Mporei merikes fores vevaia na prosferoume kai to kati parapanw, alla auto einai mia morfi antapodosis sto kalo klima pou epikratei sto elliniko forum kai euxomai na gnwrisw kai apo konta osous den eixa tin eukaria na to kanw mexri stigmis
 

Posté Sun 19 Jan 14 @ 5:29 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
djdad wrote :
afou ola ta parapanw einai meros tis douleias mas


αστα αυτα και πριν γινει δουλεια σου, τα ιδια εκανες...
 

Posté Mon 20 Jan 14 @ 11:34 am
DrJekyl wrote :
Σκεφτόμουν εδώ και μέρες αν θα έπρεπε να το κάνω πράξη αφού αναρωτιόμουν ότι ίσως τον έφερνα σε δύσκολη θέση. Τελικά το αποφάσισα. Αναφέρομαι στο Μπάμπη Ρηγόπουλο ευρύτερα γνωστό ως djdad. Μέσω αυτού του post θα ήθελα να του πω δημόσια ένα μεγάλο ευχαριστώ αφού πέραν των όσων μας προσφέρει καθημερινά μέσω του forum του VDJ (όπως και οι δύο Γιώργηδες - Phantom dj και Apopsis -) μου έχει προσφέρει τόσα πολλά (λες και με γνώριζε χρόνια) ώστε το λιγότερο που μπορώ να κάνω είναι το να του πω ένα απλό ευχαριστώ δημόσια!! Αν όλοι λειτουργούσαμε έτσι σίγουρα τα πράγματα θα ήταν καλύτερα σε όλους τους τομείς!! Δεν ξέρω πόσοι θα καθότανε να ασχοληθούν για 10 ώρες με το πρόβλημα κάποιου που δεν έχουν καν δει ποτέ (για κάτι που δεν είναι μέσα σε αυτά που είναι υποχρεωμένοι από τη δουλειά τους να κάνουν). Είμαι σίγουρος ότι δεν είμαι ο μόνος για τον οποίο λειτούργησε έτσι!!

Μπάμπη ναι είσαι πάντα καλά και σου εύχομαι ότι καλύτερο τόσο σε προσωπικό όσο και επαγγελματικό επίπεδο!!!!!



Εχεις απολυτο δικιο...με ολους λειτουργει ετσι και αυτο δειχνει οτι περα απο τον επαγγελματισμο μιλαμε και για τον Ανθρωπο αλλα και χαρακτηρα Μπαμπη...Πραγματικα ειμαστε τυχεροι που τον εχουμε εδω οπως και ολο το team της Virtual στην Ελλαδα..Μπραβο σας παιδια συνεχιστε να δειχνετε τον δρομο στους επομενους που θελουν να γινουν επαγγελματιες...
 

Posté Mon 20 Jan 14 @ 11:53 am
Η λεξη <Ανθρωπια> δυστυχως στην σημερινη εποχη εχει σβηστει απο το ελληνικο λεξιλογιο και σ'αυτο φταιμε και εμεις οι ιδιοι,παρολα αυτα περα απο την σημαντικη βοηθεια που προσφερε στον παλιο μου φιλο j.rock δειχνει πως καποιοι εχουν μεσα τους ανθρωπια και λειτουργουν ανθρωπινα
Ενα μεγαλο μπραβο σε ολo το team και προσωπικα ενα μεγαλο προσωπικο ευχαριστω στον φιλο μου j.rock που σπαταλησε ωρες πολλες προσωπικα για μενα προσωπικα και επαγγελματικα και συνεχιζει να με στηριζει...
 

Posté Tue 21 Jan 14 @ 2:56 pm
DrJekylPRO InfinityMember since 2008
Φίλε Μπάμπη (αναφέρομαι στον παλιόφιλο escapetoparadis που τυχαίνει να έχει το ίδιο όνομα με τον djdad) τι αξία θα είχε το να συγχαίρω κάποιον για κάτι που δε θα το ασπαζόμουν και δε θα λειτουργούσα κι εγώ με την ίδια λογική? ΚΑΜΙΑ!!!!! Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!! Απλά πέρα από το ανθρώπινο κομμάτι, το ένα χέρι νίβει το άλλο και τα δυο το πρόσωπο!!

Σε κάθε περίπτωση : ''Ισχύς εν τη ενώσει''!!!!!
 

Posté Tue 21 Jan 14 @ 4:17 pm
primeavPRO InfinityMember since 2008
Φημες λενε οτι ο Μπαμπης απαντησε στο τηλεφωνο............ Μπα ψεμματα θα ειναι
 

Posté Tue 24 Jun 14 @ 8:00 pm
Το γεγονος ειναι οτι,οταν τον ειχε παρει ο Βασιλης τηλ απο το μαγαζι μου,απαντησε κανονικα,πριν βρουμε τελικα το προβλημα...αρα οι φημες ειναι σωστες!
 

Posté Tue 24 Jun 14 @ 11:05 pm
+1 djdad, Phantom dj και Apopsis!!!!!
Πραγματικα ειμαστε τυχεροι που σας εχουμε εδω στο team του Virtual στην Ελλαδα!!!!!
 

Posté Thu 26 Jun 14 @ 12:09 pm
DrJekylPRO InfinityMember since 2008
djkappas wrote :
+1 djdad, Phantom dj και Apopsis!!!!!
Πραγματικα ειμαστε τυχεροι που σας εχουμε εδω στο team του Virtual στην Ελλαδα!!!!!


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Posté Fri 27 Jun 14 @ 6:37 am
DrJekyl wrote :
djkappas wrote :
+1 djdad, Phantom dj και Apopsis!!!!!
Πραγματικα ειμαστε τυχεροι που σας εχουμε εδω στο team του Virtual στην Ελλαδα!!!!!


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


+ 1000 στον djdad..και τους υπολοιπους διαχειρηστες!
 

Posté Thu 31 Jul 14 @ 6:14 pm


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)