Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet [ΝΕΑ] VirtualDj 8 Release - Page: 1

Cette partie de ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes

Και επιτέλους μετά από τόσο καιρό αναμονής το VirtualDJ 8 είναι πλέον διαθέσιμο για όλους!!!
Απλά κατεβάστε το από την σελίδα download.

Όπως είχαμε πει και κατά την διάρκεια της pre-release, το VirtualDJ 8 έχει δοκιμαστεί και χρησιμοποιείται καθημερινά από δεκάδες χιλιάδες επαγγελματίες χρήστες. Παρόλα αυτά δεν έχει το επίπεδο ωριμότητας όπως η προηγούμενη έκδοση VirtualDJ 7, η οποία βασιζόταν σε ένα κώδικα που χρησιμοποιούνταν τα τελευταία 18 χρόνια από περισσότερα από 150 εκατομμύρια ανθρώπους.
Για αυτό λοιπόν σας παροτρύνουμε να δοκιμάσετε και να παίξετε με το VirtualDJ 8, αλλά εάν έχετε ένα εξαιρετικά σημαντικό event στο μέλλον, το VirtualDJ 7 είναι ακόμα διαθέσιμο για τις περιπτώσεις που χρειάζεστε 100% πιστοποιημένη σταθερότητα!
 

Posté Wed 21 May 14 @ 12:06 pm
Όταν πηγαίνεις να το κατεβάσεις για mac σε παραπέμπει στην σελίδα download.com
 

Posté Wed 21 May 14 @ 12:25 pm
Ναι
Και οι δύο installer θα μεταφερθούν στο download.com
Απλά ο PC installer δεν έχει φορτωθεί ακόμα...
 

Posté Wed 21 May 14 @ 12:44 pm
Χμμμ! Τέλεια! Τα skin μου εγιναν μαυρα και το μόνο που φαίνεται ειναι οι κυματομορφές και τα κείμενα! γιατι έγινε αυτό;
 

Posté Wed 21 May 14 @ 1:06 pm
Γιατί πολλά skins γραμμένα για την έκδοση 7 ή παλιότερη χρειάζονται διορθώσεις για να παίξουν σωστά στο 8
 

Posté Wed 21 May 14 @ 1:13 pm
PhantomDeejay wrote :
Γιατί πολλά skins γραμμένα για την έκδοση 7 ή παλιότερη χρειάζονται διορθώσεις για να παίξουν σωστά στο 8


Οκ! Τι πλάνο υπάρχει για να γίνει update το SDK;
 

Posté Wed 21 May 14 @ 1:23 pm
i gramatoseira pos megalwnei re paidia, twra einai pio kourastiko apo to 7
 

Posté Wed 21 May 14 @ 2:59 pm
στο laptop που το 7 παει σφαιρα και δε κολωνει πουθενα, με την 8 αργει πολυ να φορτωσει τα κοματια και συνεχεια κανει drops

osoi exoyme thn pre rel.8 1785.651 den nomizo na xreiazetai na katevasoyme kai thn http://www.virtualdj.com/download/index.html
 

Posté Wed 21 May 14 @ 3:09 pm
fj nsePRO InfinityMember since 2011
ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΤΟ controller ΜΟΥ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ?
 

Posté Wed 21 May 14 @ 3:22 pm
fj nsePRO InfinityMember since 2011
steliosAagr wrote :
i gramatoseira pos megalwnei re paidia, twra einai pio kourastiko apo to 7


ΚΑΤΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΕΧΕΙ 2 Α ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΙΚΡΥΝΕΙ
 

Posté Wed 21 May 14 @ 3:38 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
NIKVAR wrote :
ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΤΟ controller ΜΟΥ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ?


kane log in
Des Settings - > Licenses
 

Posté Wed 21 May 14 @ 4:49 pm
djkappas wrote :
στο laptop που το 7 παει σφαιρα και δε κολωνει πουθενα, με την 8 αργει πολυ να φορτωσει τα κοματια και συνεχεια κανει drops

osoi exoyme thn pre rel.8 1785.651 den nomizo na xreiazetai na katevasoyme kai thn http://www.virtualdj.com/download/index.html


Αν το laptop σου έχει διπλή κάρτα γραφικών τότε σιγουρέψου οτι το έχεις ρυθμίσει ώστε το VDJ να τρέχει με την "γρήγορη" κάρτα και όχι την intel.
 

Posté Wed 21 May 14 @ 5:00 pm
Achileas7 wrote :
PhantomDeejay wrote :
Γιατί πολλά skins γραμμένα για την έκδοση 7 ή παλιότερη χρειάζονται διορθώσεις για να παίξουν σωστά στο 8


Οκ! Τι πλάνο υπάρχει για να γίνει update το SDK;


Εν καιρό. Ακόμα δεν κυκλοφόρησε καλά καλά...

Σημ: Όλες οι πληροφορίες για την έκδοση 8 θα αρχίσουν να ανεβαίνουν σιγά - σιγά στο site. Αλλά όπως καταλαβαίνετε όλο το Team έχει ως προτεραιότητα να διορθωθούν τυχόν ατέλειες με το πρόγραμμα και να παρέχει τεχνική υποστήριξη
 

Posté Wed 21 May 14 @ 5:02 pm
Παιδιά εγώ έκανα εγκατάσταση σήμερα (v8.0.1785) αλλά ενώ το VDJ 8 φορτώνει κανονικά, με το που κάνω load ένα κομμάτι σε ένα deck, παγώνει η εικόνα. Το περίεργο είναι πως τα κουμπιά λειτουργούν (ακούω το τραγούδι να παίζει - αν πατήσω το Stop σταματά κτλ), απλώς δε βλέπω να κινείται τίποτα στην οθόνη!
Τελικά, προσπαθώντας να βγω από το πρόγραμμα, αυτό crashάρει.
Έκανα νέα εγκατάσταση μετά από απεγκατάσταση χωρίς αποτέλεσμα. Any help??

Windows 7 SP1 ELL - Intel Core 2 Duo 1.8 - 2GB RAM (Sony VAIO)
 

Posté Wed 21 May 14 @ 5:32 pm
p8arakiPRO InfinityMember since 2011
Καλημέρα παιδιά....εχω ενα jb systems 3 και το 8 το vdj δεν το αναγνωριζει τι παιζει?????
 

Posté Thu 22 May 14 @ 12:35 am
OMHROSPRO InfinityMember since 2007
Καλημερα στην παρεα,
Μπορω να εχω και την 7v και την 8v στο laptop που δουλευω και να επιλεγω με ποια θελω να παιξω η θα υπαρχουν προβληματα, με database κ.τ.λ?

Ευχαριστω
 

Posté Thu 22 May 14 @ 1:18 am
p8araki wrote :
Καλημέρα παιδιά....εχω ενα jb systems 3 και το 8 το vdj δεν το αναγνωριζει τι παιζει?????


MAC ???
 

Posté Thu 22 May 14 @ 1:38 am
OMHROS wrote :
Καλημερα στην παρεα,
Μπορω να εχω και την 7v και την 8v στο laptop που δουλευω και να επιλεγω με ποια θελω να παιξω η θα υπαρχουν προβληματα, με database κ.τ.λ?

Ευχαριστω


Μπορείς.
 

Posté Thu 22 May 14 @ 1:38 am
OMHROSPRO InfinityMember since 2007
οταν γινει εγκαταστασει θα πρεπει να συνδεθω internet για να κανω login?
 

Posté Thu 22 May 14 @ 2:28 am
PhantomDeejay wrote :
djkappas wrote :
στο laptop που το 7 παει σφαιρα και δε κολωνει πουθενα, με την 8 αργει πολυ να φορτωσει τα κοματια και συνεχεια κανει drops

osoi exoyme thn pre rel.8 1785.651 den nomizo na xreiazetai na katevasoyme kai thn http://www.virtualdj.com/download/index.html


Αν το laptop σου έχει διπλή κάρτα γραφικών τότε σιγουρέψου οτι το έχεις ρυθμίσει ώστε το VDJ να τρέχει με την "γρήγορη" κάρτα και όχι την intel.




kai ta dyo laptop exoyn sxedon ta idia xaraktiristika me mia karta grafikon kai kanoyn akribos to idio problima
den ksero an legete drop ?
pantos otan patao na forto8ei to kommati kanei diakoph hxoy den krasarei stamataei gia kapoia deyterolepta.
den to kanei synexeia.
sto songloadpriority exo dokimasei oles tis epiloges kai pali todio kanei
 

Posté Thu 22 May 14 @ 2:54 am
2%