Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet ''ΒΟΗΘΕΙΑ''

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

djnet71PRO InfinityMember since 2007
Τι παίζει με το pop up ΒΟΗΘΕΙΑ στο forum?Αν δεν βρεις αυτό που θες στην αναζήτηση...αφήνεις μήνυμα και ...πως και πότε απαντούν οι admins?Έχει χρησιμοποιήσει κάποιος?
 

Posté Tue 14 Jan 20 @ 7:44 pm
Λειτουργεί όπως σε όλα τα sites που προσφέρουν Τεχνική Υποστήριξη.
Ανάλογα με την ώρα, αν υπάρχει κάποιος "από πίσω" θα σου ανοίξει chat να συνομιλήσεις μαζί του και να σε βοηθήσει. Αν όχι, θα σε παραπέμψει να αφήσεις μήνυμα, και θα λάβεις απάντηση όταν το δουν τα παιδιά από το support μέσω e-mail
 

Posté Tue 14 Jan 20 @ 9:13 pm
djnet71PRO InfinityMember since 2007
PhantomDeejay wrote :
Λειτουργεί όπως σε όλα τα sites που προσφέρουν Τεχνική Υποστήριξη.
Ανάλογα με την ώρα, αν υπάρχει κάποιος "από πίσω" θα σου ανοίξει chat να συνομιλήσεις μαζί του και να σε βοηθήσει. Αν όχι, θα σε παραπέμψει να αφήσεις μήνυμα, και θα λάβεις απάντηση όταν το δουν τα παιδιά από το support μέσω e-mail


Α οκ..γιατί δεν ήξερα αν πρέπει να αφήσω το παράθυρο ανοικτό ή θα απαντήσουν με mail.
Επίσης...το μήνυμα μου πηγαίνει σε έλληνες?Ρωτάω για να ξέρω την γραφή....ελληνικά κατευθείαν,greekglish(όπως θυμάμαι παλιά στο ticket) ή αγγλικά?

 

Posté Wed 15 Jan 20 @ 3:54 pm
djnet71PRO InfinityMember since 2007
Ok απαντήθηκε και η δεύτερη απορία....πήρα απάντηση στα Ελληνικά στο mail μου!

 

Posté Thu 16 Jan 20 @ 4:06 pm
djnet71PRO InfinityMember since 2007
Επίσης...σε πόσο καιρό περίπου παίρνεις απάντηση?Είχα στείλει και δεύτερο μήνυμα στην ΒΟΗΘΕΙΑ πριν από μια βδομάδα αλλά ακόμα δεν έχω απάντηση
 

Posté Sun 19 Jan 20 @ 6:25 am


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)