Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet Βοηθεια με playlist, cue, history

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

Έχω την le virtual dj και θέλω να αντιγράψω τα playlist, cue, history σε δεύτερο υπολογιστή για παν ενδεχόμενο. θα ήθελα να μου πείτε πως μπορώ να το κάνω απλά επειδή είμαι καινούργιος θα παρακαλούσα να είναι αναλυτικά γιατί αντέγραψα όλο το φάκελο από τα έγγραφα μου και τον πέρασα στον άλλο υπολογιστή αλλά μετά μου κόλαγε λίγο. ίσως να μην το έκανα και σωστά
ευχαριστώ πάντως εκ των προτέρων και συγχαρητήρια για τη δουλειά που κάνετε.
όλα τα playlist, cue, history τα φτιάχνω στην επιλογή που μου δίνει να επιλέξω hpme edition, μόλις το γυρίσω σε le edition θα μου τα εμφανίζει γιατί κάτι δεν έκανα καλά νομίζω
 

Posté Mon 12 Dec 16 @ 10:46 pm
makis123456 wrote :
Έχω την le virtual dj και θέλω να αντιγράψω τα playlist, cue, history σε δεύτερο υπολογιστή για παν ενδεχόμενο. θα ήθελα να μου πείτε πως μπορώ να το κάνω απλά επειδή είμαι καινούργιος θα παρακαλούσα να είναι αναλυτικά γιατί αντέγραψα όλο το φάκελο από τα έγγραφα μου και τον πέρασα στον άλλο υπολογιστή αλλά μετά μου κόλαγε λίγο. ίσως να μην το έκανα και σωστά
ευχαριστώ πάντως εκ των προτέρων και συγχαρητήρια για τη δουλειά που κάνετε.
όλα τα playlist, cue, history τα φτιάχνω στην επιλογή που μου δίνει να επιλέξω hpme edition, μόλις το γυρίσω σε le edition θα μου τα εμφανίζει γιατί κάτι δεν έκανα καλά νομίζω


 

Posté Tue 13 Dec 16 @ 3:50 pm
makis123456 wrote :
Έχω την le virtual dj και θέλω να αντιγράψω τα playlist, cue, history σε δεύτερο υπολογιστή για παν ενδεχόμενο. θα ήθελα να μου πείτε πως μπορώ να το κάνω απλά επειδή είμαι καινούργιος θα παρακαλούσα να είναι αναλυτικά γιατί αντέγραψα όλο το φάκελο από τα έγγραφα μου και τον πέρασα στον άλλο υπολογιστή αλλά μετά μου κόλαγε λίγο. ίσως να μην το έκανα και σωστά
ευχαριστώ πάντως εκ των προτέρων και συγχαρητήρια για τη δουλειά που κάνετε.
όλα τα playlist, cue, history τα φτιάχνω στην επιλογή που μου δίνει να επιλέξω hpme edition, μόλις το γυρίσω σε le edition θα μου τα εμφανίζει γιατί κάτι δεν έκανα καλά νομίζω

επίσης μου αλλάζει τη σειρά των τραγουδιών όταν το γυρίζω σε limited edition στους virtual folders
 

Posté Tue 13 Dec 16 @ 3:52 pm


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)