Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet Problem με Video

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

Γεια σας παιδιά................αφού έλυσα όλα τα προβλήματα που είχα...............με το Vdj 8
Μέτα από κάποια αναβάθμιση σας (που τις κάνω κατευθείαν) .......δημιουργήθηκε το εξής προβληματάκι.............
Καθώς παίζω video στο VDJ όταν κλείνω το πρόγραμμα...............δεν κλείνει το Video......και δεν ανταποκρίνεται και πρέπει να το κλείσω από την διαχείριση εργασιών.....πρέπει να το κάνω τερματισμό από εκεί δηλαδή.......πιο παλιά στις προηγούμενες εκδόσεις δεν είχα τέτοιο πρόβλημα.......

Τεχνικά Χαρακτηριστηκά αν αυτά βοηθάν.:

Windows 8.1
Ram: 24GB
Gforce: 7600 .....2GB ram
ssd σκληρό
Vdj 8.2 τελευταία έκδοση....
 

Posté Wed 11 Jan 17 @ 10:25 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Yparxei kapoio Video Effect (i Visualization) pou trexei tin stigmi pou kaneis termatismo ? An nai poio ? Milkdrop isws ?
Dokimase na kleiseis ta Video Effects prin ton termatismo.

Episis, dokimase na kaneis update tous drivers tis kartas grafikwn apo to nvidia.com
 

Posté Thu 12 Jan 17 @ 5:04 am
Όχι δεν έχω κάποιο βίντεο effect ενεργοποιημένο......
Παίζω καραοκε.........αν κλείσω εγώ το video και μετά κάνω κλείσιμο το programm όλα οκ απλός δεν μου το έκανε πιο πριν........(εγώ έκλεινα το πρόγραμμα και κλείνανε όλα μαζί)
Σε θέμα αναβάθμισης των driver της κάρτας γραφικών.......είχαμε θέμα.......ψάχναμε να βρούμε γτ τραμόπαιζε το video πιο παλιά και γτ κολλούσε όλο το virtual και ήταν λόγω αναβαθμίσεων των drivers της κάρτας γραφικών......και έτσι κράτησα μόνο την basic εκδοσή driver και έτσι μας είχε λυθεί ένα τεράστιο πρόβλημα που δεν μπορούσαμε να εντοπίσουμε.......οπότε για να κάνω αναβάθμιση τους driver με τίποτα.........
 

Posté Thu 12 Jan 17 @ 7:45 pm


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)