Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet Αγορα αδειας pro
καλησπερα σας ενδιαφερομαι για αγορα αδειας pro θα παρακαλεσω επειδη δεν γνωριζω την διαδικασια να με ενημερωσετε τη διαδικασια πρεπει να κανω
ευχαριστω πολυ
 

Posté Wed 26 Oct 22 @ 10:39 am
Συνδέεσαι στο λογαριασμό σου, επιλέγεις από το menu: Buy -> Buy Licence και αγοράζεις την άδεια που επιθυμείς.

Εφόσον ολοκληρωθεί η διαδικασία, ανοίγεις το Virtual Dj, πας: Ρυθμίσεις -> Άδειες, επιλέγεις την "Παροντική Άδεια" και ενεργοποιείται πλέον.

Συμβουλή: Για να μην το "μετανιώσεις" αργότερα, επέλεξε την Pro Infinity απ' ευθείας...
 

Posté Thu 27 Oct 22 @ 10:14 am
καλημερα σε ευχαριστω πολυ..φυσικα ειμαι αρχαριος οσο αφορα το κομματι virtual dj αλλα οχι και σαν dj...οποτε εχω πολλες ερωτησεις και αποριες η πρωτη ειναι σε ποσα λαπτοπ μπορω να την χρησιμοποιησω αν δεν κανω λαθος σε δυο,εχω ομως και macbook pro αλλα και laptop μπορω να εχω μια σε καθενα σωστα και controllers traktor x1/z1 ......ευχαριστω
 

Posté Thu 27 Oct 22 @ 10:33 am
μονο για pro ενδιαφερομαι φιλε μου αλλα μπερδευτηκα λιγο εκει που αναφερεις παροντικη αδεια δηλαδη με το που επιλεξω pro δεν θα εχω pro
 

Posté Thu 27 Oct 22 @ 10:35 am
Pro Infinity απ' ευθείας...okkkkkkkkkkk thx
 

Posté Thu 27 Oct 22 @ 1:05 pm
user25051977 wrote :
...σε ποσα λαπτοπ μπορω να την χρησιμοποιησω αν δεν κανω λαθος σε δυο, εχω ομως και macbook pro αλλα και laptop μπορω να εχω μια σε καθενα σωστα και controllers traktor x1/z1 ......ευχαριστω
Ναι, σε δύο ταυτόχρονα. Εάν και όταν συνδεθείς σε 3ο, τότε αποσυνδέεσαι από το 1ο, ώστε και πάλι να είσαι σε 2 ταυτόχρονα...

 

Posté Thu 27 Oct 22 @ 3:35 pm
σε ευχαριστω πολυ αδερφε μου να σαι παντα καλα..βεβαια αν κολλησω καπου θα σε ενοχλησω..καλο βραδυ
 

Posté Thu 27 Oct 22 @ 4:55 pm
Welcome to Pro Infinity family...
 

Posté Thu 27 Oct 22 @ 6:58 pm
οτι και να σου πω θα ειναι λιγο και παλι χιλια ευχαριστω,εχω φαει ηττα με το προγραμμα απιστευτα πραγματα τα οποια στα ματια μου δειχνει ουτε εγω ξερω...καθε μερα εξασκηση και φυσικα διαβαζψ αυτα που γραφεις και τα κανω πραξη...καλο σου βραδυ
 

Posté Thu 27 Oct 22 @ 7:59 pm
καλη σου μερα φιλε μου,θα ηθελα να σε ρωτησω το εξης επιλεγω ενα φακελο τον οποιο δεν εχω κανει analyze bpm το προβλημα ειναι το εξης τον αναλυει παρα πολυ αργα και απο οτι εχω δει στο παρελθον σε αλλους το analyze ετρεχε σαν τρελο τι μπορει να συμβαινει...σε ευχαριστω πολυ
ο υπολογιστης που χρησιμοποιω τωρα ειναι acer i5-2450m 2.5GHz with turbo boost up to 3.1GHz 8GB RAM...Φυσικα δεν φοραει ssd τον εχω για οικιακη χρηση παλιος μεν αλλα τη δουλεια του την κανει...θα ηθελα να σε ρωτησω αν μπορω να του βαλω ssd και 16 ram.....ευχαριστω και παλι
 

Posté Sun 30 Oct 22 @ 11:37 am
user25051977 wrote :
ο υπολογιστης που χρησιμοποιω τωρα ειναι acer i5-2450m 2.5GHz with turbo boost up to 3.1GHz 8GB RAM... Φυσικα δεν φοραει ssd τον εχω για οικιακη χρηση παλιος μεν αλλα τη δουλεια του την κανει...
Δε θέλω να σε απογοητεύσω, αλλά, στην περίπτωση του Virtual Dj (και όχι μόνο) τη δουλειά του δεν θα την κάνει! Οπότε, όχι μόνον δεν θα πρέπει να έχεις τις "απαιτήσεις" που προανέφερες, αλλά γενικότερα δεν θα πρέπει να έχεις καν "απαιτήσεις"...

Από κει και πέρα, δεν ξέρω εάν πραγματικά αξίζει να κάνεις την οποιοδήποτε αναβάθμιση. Διότι, σαφώς θα δεις διαφορά, ιδίως αντικαθιστώντας τον HDD με έναν SSD, αλλά σε ένα laptop που φοράει επεξεργαστή 2ης γενιάς (κοινώς επεξεργαστή 10ετίας +, με ότι αυτό γενικότερα και ειδικότερα συνεπάγεται), μάλλον τα χρήματα θα πάνε κυριολεκτικά χαμένα...
 

Posté Sun 30 Oct 22 @ 12:53 pm
Καλησπέρα σε ευχαριστώ πολύ
 

Posté Sun 30 Oct 22 @ 4:00 pm
Το BPM analyze εξαρτάται καθαρά από την CPU σου.
Το VirtulDJ αναλύει πολλά τραγούδια τη φορά (παράλληλα) ανάλογα με το πόσους φυσικούς πυρήνες έχει ο επεξεργαστής σου. Επειδή ο ένας πυρήνας μένει πάντα "standby" για άλλες διεργασίες του προγράμματος, για να δεις πολλαπλή ανάλυση θα πρέπει να έχεις επεξεργαστή με τουλάχιστον 4 φυσικούς πυρήνες.
Δεν νομίζω οι επεξεργαστές intel i5 2ης γενιάς να ήταν τετραπύρινοι. Νομίζω οτι πρώτη φορά είδαμε τετραπύρινο επεξεργαστή i5 στην 4η γενιά, αλλά μπορεί να κάνω και λάθος.
 

Posté Mon 31 Oct 22 @ 8:48 am
σε ευχαριστω παρα πολυ οντως ειναι παλιος,θα σας παρακαλεσω επειδη τον επομενο μηνα θα προχωρησω σε αγορα macbook pro και laptop να μου προτεινετε κατι φυσικα μεταχειρισμενα αλλα αυτα που κοιταω ειναι μοντελα 2019/2022 οποτε θα ηθελα να μου δωσετε καποια στοιχεια τα οποια να τα περιλαμβανουν μεσα τα μηχανηματα...σαςευχαριστω πολυ!!!!
 

Posté Mon 31 Oct 22 @ 9:23 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
τι στοιχεια ψαχνεις ακριβως? ειδικα για μακ γιατι πηρα προσφατα καινουριο κοιτα απλα το Μ1 air ειναι best value και με επεξεργαστικη ισχυ μπολικη
 

Posté Mon 31 Oct 22 @ 11:30 am