Connexion rapide:  

Forum: Balkan Forum

Sujet Pomoc? - Page: 1

Cette partie de ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes

nikol4Home userMember since 2008
 

Posté Sat 25 Oct 08 @ 9:52 am
erxonPRO InfinityMember since 2003
 

Posté Sat 25 Oct 08 @ 1:34 pm
moze mi li netko reci zasto ne mogu skinuti cijelu verziju virtual dja??
 

Posté Sat 25 Oct 08 @ 2:41 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Mozes da skines demo verziju koja ima sve funkcije kao i Pro verzija s tim sto traje 20 dana (za probu pre kupovine).
 

Posté Sat 25 Oct 08 @ 7:45 pm
nikol4Home userMember since 2008
Dali muziku pustis u virtual dj i to se vrti na gramoofonu ?
 

Posté Sun 26 Oct 08 @ 6:01 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Plocu koju pustas ima specijalni Time Code signal koji govori VDJ-u koju poziciju u pesmi hoces da pustis. Znaci ucitas bilo koji audio-video fajl i kada pustis plocu, VDJ krece da pusta. Imas nekoliko modova u kojima se Timecode razlicito ponasa, na primer moze da bude realno 100%, znaci kad dignes iglu VDJ prestaje da svira, prebacis na drugu poziciju i VDJ automatski prebaci na tu poziciju. Drugi modovi su takozvani "Smart" gde na primer ti se nece desiti nista ako dignes iglu ili gramofon preskoci, VDJ svira i dalje.
Poz
 

Posté Sun 26 Oct 08 @ 6:30 am
a demo vrziju sam vec skinuo...sad mi treba cijela verzija...dal se moze skinut cijela verzija sa interneta???
 

Posté Sun 26 Oct 08 @ 10:46 am
za celu verziju moras da platis mada ima i crackovanih shirom neta ali ne preporucujem ti te verzije jer nisu stabilne i stalno pucaju i imaju mnostvo bug-ova
 

Posté Sun 26 Oct 08 @ 11:33 am
daj mi samo reci koliko od prilike kosta kad kupujem...da znam pripremit pare...
 

Posté Sun 26 Oct 08 @ 2:03 pm
 

Posté Sun 26 Oct 08 @ 2:05 pm
uuu to dodje somu i pol kuna...hm...
 

Posté Sun 26 Oct 08 @ 4:24 pm
jeste da je puno ali brate znas zasto das pare , posle se neces pokajati veruj mi...
 

Posté Sun 26 Oct 08 @ 4:28 pm
znam...ima sam ja cijelu verziju na kojoj sam napravio pun k.. remixeva ali mi je komp bio na popravku...i sad mi treba jer cu u petak bit dj u jednom klubu...
 

Posté Sun 26 Oct 08 @ 4:47 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Kao sto rece Eliminator, kupovina je pravi izbor, ja se nisam pokajao.
Moze i demo verzija da ti zavrsi posao za petak, ima sve funkcije.
 

Posté Sun 26 Oct 08 @ 4:56 pm
a vec sam ju bio skinuo i isteklo je 20 dana i sad kad ponovno skinem uvijek mi pise da mi je isteklo...
 

Posté Mon 27 Oct 08 @ 1:01 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Mozes da zatrazis ovde da ti produze trial za nekoliko dana:
http://www.virtualdj.com/contact/index.html
Objasni im da zelis da odradis zurku i da vidis da li ti program odgovara. Posle bi bilo lepo da kupis i da se pridruzis nama ;)
 

Posté Mon 27 Oct 08 @ 5:37 pm
nikol4Home userMember since 2008
Kako da naprawim npr.ide neka pesma brza i npr.kaze statisfaction ali ne onako kao sto kaze nego skoro uz ritam pesme?
Dali to uopste moze
 

Posté Wed 29 Oct 08 @ 7:33 am
nikol4Home userMember since 2008
Ili da se smanjuje glas i da se ponavlja :D
 

Posté Wed 29 Oct 08 @ 7:49 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Moze, imas sampler koji ce sam da uklopi brzinu s tim sto sempl treba da bude snimljen kao loop, to mozes da napravis kada pustis Satisfactionu deku i pritisnes "Rec" button i VDJ ce automatski snimiti 4 beat sempl. Ako hoces duzi sempl, prilikom snimanja pritisnes u Loop sekciji 8 ili 16 beat-a.
 

Posté Wed 29 Oct 08 @ 2:48 pm
nikol4Home userMember since 2008
Odslusaj pesmu THIS time Klaas remix pa ono this time i onda ........
 

Posté Thu 30 Oct 08 @ 8:21 am
69%