Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet VIRUAL DJ KOΨIMATAKIA - Page: 1
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ VIRTUAL.ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΣΤΟ ΕΝΑ DECK ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΩ ΝΑ ΦΟΡΤΩΝΩ ΣΤΟ ΑΛΛΟ DECK ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΤΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΚΕΙΝΗ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΟΨΙΜΑΤΑΚΙ ΣΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ...ΕΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

Posté Tue 01 Mar 22 @ 5:10 pm
Πρώτον, μην γράφεις με κεφαλαία. Είναι σαν να φωνάζεις.
Δεύτερον, πες μας τι υπολογιστή έχεις (όσο πιο αναλυτικά, τόσο πιο καλά) CPU, RAM, GPU, κτλ
 

Posté Tue 01 Mar 22 @ 6:09 pm
dell intel core i7 8gen,ram 8gb,2 ssd απο 500gb.ειναι λαπτοπ 2 ετων σχεδον
 

Posté Tue 01 Mar 22 @ 6:45 pm
sorry για τα κεφαλαια...ειμαι πρωταρης στα forum
 

Posté Tue 01 Mar 22 @ 6:46 pm
Δοκίμασε για αρχή να αλλάξεις την ρύθμιση mathEngine να δεις αν αλλάξει κάτι. Και μετά βλέπουμε.
 

Posté Tue 01 Mar 22 @ 8:20 pm
η ρυθμιση mathengine ηταν στο gpu εχει automatic,cpu kai disable σαν επιλογες.διαλεξα cpu
 

Posté Thu 03 Mar 22 @ 2:12 pm
Επελεξε disable και δες αν στο κανει παλι
 

Posté Thu 03 Mar 22 @ 5:53 pm
καλησπερα και παλι!επελεξα disable στο math engine και ολες τις αλλες επιλογες αλλα συνεχιζει να κανει αυτα τα μικρα κοψιματακια οταν παιζει το ενα deck και φορτωνω εκεινη την στιγμη το αλλο.
 

Posté Sun 20 Mar 22 @ 12:15 pm
Το latency στην κάρτα ήχου σε τι τιμή το έχεις; Δοκίμασε να το μεγαλώσεις λίγο
 

Posté Sun 20 Mar 22 @ 12:49 pm
το latency ειναι στο 512.ποσο να το ανεβασω?το math engine να το αφησω disable?
 

Posté Sun 20 Mar 22 @ 1:17 pm
το latency στις ρυθμισεις εννοειτε στο virtual?
και το ultra latency ειναι στην επιλογη ναι
 

Posté Sun 20 Mar 22 @ 1:19 pm
καλημερα σας.εστειλα καποια μυνηματα σχετικα με τα κοψιματακια.μηπως γνωριζετε κατι?
 

Posté Mon 21 Mar 22 @ 6:25 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Δοκίμασε την ρυθμιση songLoadPriority σε "Low" και δες αν τα κοψίματα συνεχίζουν.
 

Posté Mon 21 Mar 22 @ 3:25 pm
ειναι στην ρυθμιση low
 

Posté Mon 21 Mar 22 @ 4:00 pm
καλησπερα σας.παρακαλω επειδη εχω πολυ σημαντικο προβλημα με αυτα τα κοψιματακια και δεν ξερω απο που προερχονται και ποια ρυθμιση πρεπει να κανω για να σταματησουν.εαν γνωριζετε βοηθηστε με....σας ευχαριστω
 

Posté Mon 21 Mar 22 @ 4:36 pm
Επειδή τώρα πρόσεξα οτι το laptop σου είναι Dell, απεγκατέστησε πλήρως το "Dell Support Assist"
 

Posté Mon 21 Mar 22 @ 9:35 pm
to dell support assist δεν το εχω...ειναι απεγκατεστημενο
το controller μου ειναι denon 6000 mk2 .μηπως εχει να κανει με το controller το προβλημα?
 

Posté Wed 23 Mar 22 @ 4:54 pm
δεν ξερω...υποθεσεις κανω...drivers κτλ
 

Posté Wed 23 Mar 22 @ 6:36 pm
Τι λειτουργικό έχεις; Windows 10 ?
Αν ναι, έχεις εγκαταστήσει τους ASIO Drivers της Denon ?
 

Posté Wed 23 Mar 22 @ 7:01 pm
Εγκατέστησε τους "τελευταίους" drivers του controller κανονικά μεν, αλλά στις Audio ρυθμίσεις του VDj, επέλεξε WASAPI, δε...

P.S. Δεν απάντησα σε εσένα, καθότι πιθανότατα έχεις cracked software, αλλά στον Phantom (για να μην χάνει την ώρα του)...
 

Posté Wed 23 Mar 22 @ 7:05 pm
57%