Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet Virtual dj v5.xx ερωτήσεις και απαντήσεις εδώ... - Page: 5

Cette partie de ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes

apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
VIRTUAL DJ 5.0 rev2, kai VVinyl 5.0
Me arketa fixes gia Hercules mk2 metaxy allwn.
 

Posté Fri 31 Aug 07 @ 7:11 pm
Gia sas, exo ena laptop (aspire 1524, 2gb ram, amd 3400+ 64bit, 64mb nvidia) kai den exo poli xrono na piramatisto kai na rithmiso tin version 5 gia epaggelmatikous logous, exei megali diafora me aytin pou exo ego version 4,3, tha to sikosei? poio poli paizo me ta Xp10 pou exo.
thank you
 

Posté Fri 31 Aug 07 @ 8:20 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
NAI, kanto... kane prota rename to arxeio virtualdj.exe se virtualdj4.exe kai meta kane install tin 5 apo pano.
Meta bgale shortcut gia to virtualdj4.exe stin epifaneia ergasias gia na to trexeis apo ekei mexri na exikiotheis me tin 5.
H 5 tha kanei kainourgia dikia tis database kai tha "sebastei" tin 4...
An exeis tipota shortcuts kanta backup kai ayta kalou kakou.
H 5 axizei... molis katalabeis ta pleonektimata ...filter folders klp, den gyrnas piso...
 

Posté Sat 01 Sep 07 @ 1:57 am
ρε παιδια τα σκινς πως αλλαζουν στην εκδοση 5?εχω την εντυπωση οτι δεν κανουν των παλαιοτερων εκδοσεων..
αλλα και παλι δεν μπορω να βρψ φακελος σκινς οπως παλια για να τα ριξω μεσα να δω...
 

Posté Sat 01 Sep 07 @ 9:42 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Kapote ebgaze eidopoiisi otan empaines sto forum gia nea ekdosi. To bgalane?. Giati?

Ta skins twra mpainoun sto Eggrafamou.VirtualD.Skins

Taskins twn proigoumenwn ekdosewn douleuoun kanonika stin 5.
 

Posté Sat 01 Sep 07 @ 10:20 am
οπως διαπιστωσα κρασαρει συνεχεια,σου βγαζει εκεινο το κουτακι με το κιτρινο ανθρωπακι,που λεει παταμε για να διορθωσω το προβλημα που διμηουργηθηκε..το παταω και αντι να το διορθωσει το πορβλημα...κλεινει το προγραμμα τελειως και θελει επανεκκινση!!ειναι λογικο αυτο?
το κανει αρκετα συχνα και ιδιαιτερα μολις παιζω με τις λειτουργιες του.
 

Posté Sat 01 Sep 07 @ 11:03 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
oop op... crash? me pia leitourgia kai me poia ekdosi 5 ? ...edo se thelo.
Sta eggrafa mou\\virtualdj exei ena arxeio crashguard.txt
Kane copy paste ta periexomena edo.
 

Posté Sat 01 Sep 07 @ 2:35 pm
RASHGUARD
date=708261413
version=5.0-Trial
build=500
thread=Main
address=00450802
ins=890683c6
excode=c0000005 (1,e20ea2c)

CRASHGUARD
date=708261456
version=5.0
build=500
thread=Main
address=00450942
ins=890683c6
excode=c0000005 (1,e621104c)

για δες αυτο ...
 

Posté Sat 01 Sep 07 @ 4:12 pm
και να προσθεσω οτι εκτος απο αυτο,παρατησρησα οτι μερικες φορες κολαει τμημα του σκιν πανω στο βελακι του ποντικιου..δηλαδη οταν κουναω το ποντικι,κολαει ενα τμημα του σκιν πανω στο βελακι του ποντικιου για λιγο,αλλα δεν παυει να ειναι σπαστικο..
 

Posté Sat 01 Sep 07 @ 4:14 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
nai nai ola auta ta eida ego stin ekdosi 5 DEMO!
 

Posté Sat 01 Sep 07 @ 4:57 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
apopsis wrote :
VIRTUAL DJ 5.0 rev2, kai VVinyl 5.0
Me arketa fixes gia Hercules mk2 metaxy allwn.



g@m0Tl panaxaikh mou mesa!
eprepe prota na patho ego nila prota kai meta na to broune?
oxi tipota allo alla an balo ti 4.x de briskei ta database pou eftiaksa me to 5!

ante tora na perimeno ego to theio na gyrisei apo to eksoteriko

ypomoni mazeuo lefta
 

Posté Sat 01 Sep 07 @ 6:28 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
....psixologikos polemos, Aledjo...
 

Posté Sat 01 Sep 07 @ 7:21 pm
τι ακριβως πετυχαινεις με την database?δεν εχω καταλαβει ακομα τι δουλεια κανει αυτο..
 

Posté Sun 02 Sep 07 @ 1:50 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
den briskw to history twn version tou virtualdj, gia na dw ti allakse sto neo update.
 

Posté Sun 02 Sep 07 @ 1:51 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
to xfjsdoigj kai ti pgjspfd tou mesa!

mipos me parakolouthei to fbi? den yparxei alli logiki eksigisi!
efou eixa ta problimata pou eipa me ti 5, ebala to exe tou 4.3 mesa sto fakelo tou vdj xoris na kano setup...
to etrexa apo kei kai kathos epaiza, meta apo 2 ores arxise na kanei ta idia me ti 5!
stin arxi de fortone olo to tragoudi alla to epaize kai sti synexeia ebgaze "error" otan pigena na balo tragoudi!

ti lysi tin edose pali to winamp!

meta ekana restart to vdj4.3 kai gia 4 ores epaize apsoga!

mporei na dosei kaneis kapoia logiki eksigisi?
 

Posté Sun 02 Sep 07 @ 2:45 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
djdad wrote :
den briskw to history twn version tou virtualdj, gia na dw ti allakse sto neo update.

kapoia fix me hercules mk2 kai oti anafores gia crash emfanistikan stin 5.0

@aledjo, den ksero..
 

Posté Sun 02 Sep 07 @ 3:06 am
Loipon kirioi elusa to provlhma mou monos mou giati mexri kai oi DEV team den ta katafere.
Gia na mhn taleporithei kanenas allos apo esas, ean exete 1 hard disk me dyo partitions , ta mp3 sas sto deytero partion, kai trexete ta @#$& (VISTA),
kai thelete syxronos na dimiourgisete ena favorite folder ston fakelo mp3 tou dyeterou partition, o favorite folder tha dimiourgithei alla otan tha xanatrexete to virtual dj o favorite folder tha exei exafanistei.
H lish:
Ta @#$%VISTA exoun energopoioimeno to (user account control). Apenorgopoioiste to ga@#$%&no kai ola tha doulepsoun kanonika.
Auto poun den katalava einai giati ta vista kai sygekrimena to UAC den epitrepei na dimiourgisei to virtual dj database sto deytero partition otan to UAC einai ON. Anyway , telos kalo ola kala.

yg: An thelete na apenergopoioisete to UAC einai sto control panel.
 

Posté Tue 04 Sep 07 @ 9:30 am
wraios o kostas metefrase to sta agglika kai grapsto kai sto english tech support na to doun kai oi alloi
 

Posté Tue 04 Sep 07 @ 8:27 pm
Otan paizw me timecode cd's kai enw exw valei to lead time sto 0 pollles fores ksekinaei to kommati meta apo 2 peripoy deyterolepta afoy pathsw to play apo to cd player. Giati ginetai ayto twra? Prepei na rythmisw kati h einai bug?
Kai kati allo. Otan kanw search moy vgazei ena koytaki poy grafei sorting kai merikes fores argei na epanerthei kai nomizw oti tha kollhsei.
Me to demo moy eixe kollhsei me to search.
Kata ta alla einai apsogo kai eixes dikio apopsis gia to database!
 

Posté Tue 04 Sep 07 @ 11:01 pm
A kai kati allo. Otan fortwnw ena kommati me cue point se ena deck kai meta fortwnw ena allo xwris cue point sto idio deck me vazei sto cue point toy prohgoymenou kai prepei me to pontiki na pataw to stop gia na paei sthn arxh.
 

Posté Wed 05 Sep 07 @ 1:00 am
19%