Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet DENON DN HC4500

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

Loipon:

Exw ton controller kai thelw na ftiaksw to diko mou plug-in wste na douleyei me ton tropo pou thelw egw...
Katebasa to SDK alla eimai ligo xamenos.
Apo C++ eimai asxetos, alla kserw poly kala (oxi arista) Visual Basic
Prospathwntas kai psaxnontas eida oti mallon tha htan kalytera na grapsw to plug-in ap eytheias se C++

Exw psilokatalabei tis synarthseis - entoles, alla dystyxws den mporw na brw ton tropo na tis efarmosw kai na kanw compile...

Yparxei kanenas me kales gnwseis sth C++ poy mporei na me bohthisei?
To idaniko tha htan ena poly mikro kommati kwdika poy na deixnei thn ektelesh mias entolhs...
Dhladh ena sample kwdika pou tha edeixne OnButton(x,y) SendCommand(w,z) sth C++

Epishs an kapoios gnwrizei kapoio tropo na kanw th Visual Basic na milhsei sto programma ayto tha htan akoma kalytero.
Apo to psaksimo pou ekana thewrhtika yparxei ayth h dynatothta (dhladh na oristoyn oi synarthseis kai sthn Basic) alla den mporesa na brw pouthena PWS mporei na ginei ayto....

Kamia voithteia apo kanena?

Eyxaristw!
 

Posté Tue 18 Dec 07 @ 2:36 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Katarxin na sou pw oti pires super controller. Htan stis arxikes mou vlepseis alla protimisa tin DMC2 gia kathara logous amesis symbatoititas (plug n play).

Egw proswpika den mporw na se boithisw ston programmatismo, omws mporw na se diabebaiwsw oti o mapper tis Denon 4500 tha einai etoimos se liges meres. Enas Vip User (JPBoggis) exei analabei auti tin protoboulia (einai o idios pou exei grapsei mapper kai gia tin DAC-3 kai DAC-2 me poly epityxia), omws tha einai ena pronomio mono gia professional users. Ki epeidi ki esy fainesai gia professional user afou dineis 500 euro gia mia konsola, tha prepei na arxiseis na skeftesia sovara gia tin agora tou programmatos, pou tha sou dwsei kai to pronomio na katebaseis kai ton mapper, mazi bebaia kai me polla alla.

Kali tyxi stin prospatheia !
 

Posté Tue 18 Dec 07 @ 12:19 pm
Malista...
To programma to exw agorasmeno (VirtualDj) opws epishs kai to PCDJ VJ pou sthrizetai sthn idia mhxanh... To oti den aisthanomai aneta omws na grapsw to serial mou se mia forma nomizw oti einai sebasto...

Apo ekei kai pera s' eyxaristw poly gia thn apanthsh sou! :)

PS: O Denon epishma exei 650Euro +FPA

Anyway, yparxei kapoios allos pou mporei na voithisei?
O logos einai oti thelw na kanw poly perissotera apo thn aplh antistoixia plhktrwn kai entolwn kai na anapsw ta LED :P
 

Posté Tue 18 Dec 07 @ 12:47 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Einai apolytws sevasto, to "malista ..." omws tha mporouse na leipei, akoustike kapws eirwniko, elpizw na katalaba egw lathos.
Den kserw tin episimi timi tou kai ti ennoeis otan les episimi, alla sto www.thomann.de tin exei 500 euroulakia komple stin porta sou!
 

Posté Wed 19 Dec 07 @ 11:01 am
Sygnwmh, den eixa kanena skopo na eirwneytw kanenan.... Sygnwmh an akousthke etsi...
Otan lew epishmh timh ennow thn timh pou zhtaei h epishmh antiproswpia ths DENON sthn Ellada :)

Pantws an kapoios mporei na voithisei tha to ektimousa afantasta... Exw hdh arxisei na kanw kapoia vimata, alla paw sta tyfla...
Epishs enas apo tous kyrioterous logous poy thelw na grapsw diko mou plug-in kai oxi na xrhsimopoihsw kapoio etoimo einai to display toy controller.
Apo thn stigmh pou den deixnei ellhnika (kai oute prokeite pote na deiksei :p) thelw na grapsw mesa sto plug-in kwdika pou na metatrepei ta ellhnika se Greeklish wste na mporw na dw xrhsimh plhroforia sto display...
 

Posté Wed 19 Dec 07 @ 12:25 pm


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)