Connexion rapide:  

Forum: Greek Forum

Sujet miktis oikonomikos

Ce topic est ancien et peut contenir des informations obselètes ou incorrectes.

xronia polla paidia kali xronia,skeftomai n agorasw kapoio mikti usb na ton exw spiti.poion proteinete?den thelw na kseftagkiastw,kai na rwtisw einai poiotika kaloi?diladi mporw px na tous xrisimopoihsw kai se kapoio magazi?eida enan numark 950 se kali timi,alla den to exw psaksei katholou gi ayto lew prwta na rwtisw tous eidikous.kai na einai kai symvatos me virtual dj fysika.
 

Posté Tue 01 Jan 08 @ 9:20 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
File Niko den kserw kata poso enas usb miktis tha voithouse. Exw tin entypwsi pws ousiastika den "xeirizetai" oute to crossfader oute to eq tou virtualdj. Emena as poume tha me endiefere na xeirizetai to crossfader etsi wste na mporw na kanw "internal" record. Ektos ki an pas se midi mikti typou Xone.

Kali xronia !
 

Posté Tue 01 Jan 08 @ 4:31 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
kai mena den mou aresei kanenas usb-miktis typou numark, einai poly proxeira kai lathos ftiagmenoi kata ti gnomi mou, theloun 2 usb kai den einai oti kalytero gia to vdj.
Tha allaze to pragma an eixan mia asio karta, i estw mia 5.1.
Min asxolise..
 

Posté Tue 01 Jan 08 @ 5:31 pm
opote ti proteinete genikotera n agorasw?gia mikti i kati pou na einai symvato me virtual dj?
 

Posté Thu 03 Jan 08 @ 8:51 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Me ti eksoplismo paizeis?. Me ti eksoplismo sxediazeis na paikseis? (PC-laptop, rack, consoles, cdieres, karta ixou klp)
Oloi oi miktes einai symbatoi me to VirtualDJ. An se endiaferei exw enan Behringer DX626 trikanalo me BPM counter kai kill EQ sxedon axrisimopoito. Ton sprwxnw giati eftiaksa rackmount set kai ton exw stin akri.
 

Posté Thu 03 Jan 08 @ 10:17 am
egw den paizw stathera kapou,alla paizw kathe xrono se 4-5 party pou ginontai se club i bar.egw paizw me laptop ki ekswteriki karta ixou(7,1).ota paizw se magazia syndew to laptop ston mikti kai paizw mesw tou mikti.epeidi omws ta party den einai toso syxna kai xanw kapws tin epafi me ton mikti,thelw na exw enan spiti mou gia na min xreiazetai kathe fora na pernaei ena mikro xroniko diastima mexri na synithizw ton mikti sto kathe magazi pou paizw.kai ean parw kapoion pou einai aksiopistos kai isws kai foritos na paizw kai mesw tou dikou mou mikti.pes mou timi gia ton mikti sou dj dad.i proteine mou kati allo ean pisteveis oti xreiazomai kati allo,gi ayto anoiksa to thema giati den to polykatexw.alitheia ti einai to rackmount set?
 

Posté Thu 03 Jan 08 @ 11:21 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
 

Posté Thu 03 Jan 08 @ 12:09 pm
mexri stigmis se oti magazi exw paiksei mono cdieres exw vrei.ton exeis kairo ayton ton mikti?eixes kanena parapono?katalava ti ennoeis endiaferon mou akougetai gia ti xrisi pou to thelw.
 

Posté Thu 03 Jan 08 @ 5:55 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Exei paiksei 3-4 fores. Den eixa kanena parapono. Apla pira rackmount opws sou eipa. Behringer einai min perimeneis kammia poiotita Pioneer. Gia ti douleia pou ton thes einai mia xara kai me to parapanw. An endiaferesai steile mou email i pm.

PS ..kai pws "proponeisai" dld spiti me kapoion controller i sketo pliktrologio-pontiki? An s' endiaferei exw kai mia BCD2000. Exw kai kati karekles mpalkoniou kai kana dyo zartninieres...xaxaxax.
 

Posté Fri 04 Jan 08 @ 8:48 am
loool.pliktrologio pontiki asta na pane.ok tha milisoume apo prive
 

Posté Fri 04 Jan 08 @ 9:27 am


(Les anciens sujets et forums sont automatiquement fermés)